Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos-ok. Szedem a clostit meg...

Pcos-ok. Szedem a clostit meg a duphastont, valószínűleg pcos vagyok, ez volt az első gyógyszeres hónapom és sajnos meg jött, de kb 2 napig tartott. Nektek is így volt? Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia Netti!


ne haragudj h nem a kérdésedre válaszolok...

én is pco-s vagyok, én norcolutot szedtem ami meghozta ma a vérzésem, és igy hétfőn kezdem az első clostys honapomat. gondolom most h megjött neked, te is ujra szedni fogod,csak neked a 2ik hó lesz. izgulhatnánk együtt a babáért!

amugy szerintem, ha a 2 nap erős,nagy mennyiségű sötétpiros tehát normális vérzés volt,akkor rendben van..

2011. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon aranyos vagy, de jó hogy valakivel izgulhatok.Igen most kezdtem a 2. hónapot és ma vagyok a 3. napon hogy szedem, 2x1-et.Te hogy szeded?Mikor derült ki a pcos vagy?Mióta próbálkoztok a babával?Nekem ahogy kiderült, hogy pcos vagyok elkezdtem futni és diétázok, pedig 58 kg vagyok, olyan igazságtalan ez.Kérlek te is mesélj magadról,hogyan szoktad átvészelni a már megint megjött időszakot?Amúgy Niki vagyok.Szép napot!

Ja amúgy méred a hődet, ovuteszt vagy ilyesmit használsz?

2011. máj. 23. 09:28
 3/16 anonim ***** válasza:

szia Niki!!!

én 26 vagyok, van egy 1éves nagyfiam aki teljesen spontán megfogant csodával határos módon,ugy h évi kb 3-4mensim volt csak.nem is probálkoztunk vele kimondottan,csak nem védekeztünk és a 6i hóban megfogant. most a teson dolgozunk.március 1-től van babaprojekt.de december óta nem jött meg spontán ezért én kaptam norcolutot ami meghozta a vérzést végre és clostit,a 3ik napon vagyok ma.nagyon bizom benne h segit ez a csodabogyó:)

amugy nekem már korán 17évesen kiderült a pco,a rendszertelen mensik miatt. sajnos én tuksulyos vagyok,de nem fogom a betegségre, sokat "köszönhetek" magamak is belőle..:(most h babát szeretnék jobba odafigyelek az étkezésre. no kb ennyi röviden. s várom az ujabb csodát:))

2011. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ja, 2x1-et szedek a clostybol.

március óta még túl sok idő nem telt el végülis,ezért nem kezelem rosszul a helyzetet.meg mint irtam nem is jött meg csak gyógyszerre...:S

viszont a fiam előtt mikor a dokik sorra azzal riogattak h nem lesze spontán terhes, nagyon el voltam eseredve..már elöttem volt a terv h miután abbahagytam a gyógyszert 2-3év mulva megyünk lombikra stbstb,de erre nem került sor szerencsére. most már nem is menné amugy, ha nem jön össze teso akkor örülök az egy csodababámnak:D

hőmérőzni nem szoktam(baba miatt sem tudné mert sokszor kelek hozzá még mindig) de vettem egy rakás ovutesztet a jövő héten kell nekünk nagyon akciózni:D

2011. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Először is gratula a nagy fiadhoz.Szerencsés vagy hogy spontán így összejött.Én is nagyon reménykedek ebben a csodában hogy sikerülni fog.Viszont ez biztatás hogy pcos vagy és lett babád, tehát nem kizárt hogy most is legyen neked és persze nekem:-)

Milyen ovu tesztet használsz?Mert én is venni akarok, de a múlt havi facelle teszt mindig pozitívat mutatott.Nekünk is jövő héten kell akcióznunk, kb csütörtök és szombat környékén lesz ovum, mert a 14-15-16 nap.Érzel amúgy valamit a closty szedése alatt?Jársz uh-ra?Várom a fejleményeket és drukkolok neked!

2011. máj. 27. 09:21
 6/16 anonim ***** válasza:

szia!

az esély mindig megvan,még igy is, nem szabad feladni:)

s igen, bizzunk benne h összejön mind2nknek hamarosan!!!

én ugy gondolom h 3-6között lesz ovum ha minden jól megy...

nem kell mennem uh-ra, kicsit rossz érzésem is van ez miatt,de a dokim azt mondta h nem kell,ha első 3hóban nem jön össze akkor utána...hát érdekes..:S lehet h a második hóban elmegyek egy magándokihoz azért h nézzen rá ha nem jön össze elsőre(amire azt hiszem nem tul sok esély van, vagy hát ki tudja).főleg ugy h pco esetén még inkább kéne figyelni a cisztásodásra stbstb...reméljük minden ok lesz.

a closty szedése alatt semmit nem éreztem, pénteken vettem vbe az utolsó szemeket.ma ilyen hőhullámaim vannak, lever a viz 1ik percről a másikra de nem tudom h ez attol van e v más oka van...még semmi hasszurka vagy ilyesmi...bár nekem a fiamnál se volt az ég világon semmi tünetem...képzeld,13hetes voltam mikor kiderült h terhes vagyok:)))mert ugye ha nem jön meg hónapokig akkor nem az az első gondolat h baba, hisz ez esetemben normális volt. na mondom cisnálok egy tesztet, pozitiv, másnap doki, s mikor mondta h 13hetes, tul az amugy is rizikos 3 hónapon majdnem lefordultam a székről:)szoval ezekre a fájt e a hasam volt e beágyazódásos vérzés stbstb nem adok:D

a vaterán vettem ovuteszteket, van az a wondfo v mi és one step-es is. abbol most vettem 20at.hétfőtől gondoltam h nézegetem minden estefelé.aztán hajrá:DD

2011. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Hogy állsz?Én tegnap előtt igen szép pozi ovuteszteltem, de tegnap meg még erősebbet.Kíváncsi leszek milyen lesz a mai.Úgyhogy nekünk most kell akcióznunk:-)Elkezdted a tesztelést?Én tegnap voltam a 14. napon és így el is kellett kezdenem a duphastont.Te kaptál ilyen gyógyszert?Én is azt mondom hogy a remény hal meg utoljára.Viszont megbeszéltük a párommal hogy ha szeptemberig nem sikerül, akkor megyünk a Debreceni meddőségibe.Szurkolok, remélem neked is szép pozi teszted lesz:)megy a drukkkkk!!!

2011. jún. 2. 09:34
 8/16 anonim ***** válasza:

SZIA!

ha tegnap volt erős pozi a teszted akkor ma van ovud!!!hajrá hajrá!:)de ha 3 napja v 3napon belül együtt volatok már jó:)

én kicsit aggódom...nekem ma van a 13ciklusnapom...de az ovuteszt amit a 10naptól csinálok még mindig teljesen negativ...nagyon halvány a tesztcsik...mondjuk tudom h korai még aggodni h nem segit a closti,hisz akár a 20napon is lehet peteérés azt mondják...hááát...bizom benne h lesz és szorgalmasan lövöm az ovuteszteket minden nap.lehet h szombaton ha addig is totál mega lesz elmegyek egy magánrendelésre uh-ra h mizu odabent. meglátom.

én nem kaptam más gyógyszert...mire valo amit irtál?beágyazódás segitésére? én egyedül 400mg-os E vitamint szedek még a méhnyálkahártya elvékonyodása ellen.

ha végre pozi az ovuteszt megirom:)

drukkolok h összejöjjön most nektek!!!!!

2011. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia!

bele adtunk mindent, remélem sikerült.Mesélj, te hogy állsz?Mikor teszteltél pozit?Szúrkolok hogy sikerüljön!!

2011. jún. 4. 09:48
 10/16 anonim ***** válasza:

szió


én tettem fel ezt a kérdést, ott mindent leirtam h mizujs velem...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


olvass bele:) lényeg h a doki szerint nem volt domináns tüsző, viszont én 15nap éreztem hasszurkát meg pozi ovutesztem lett(de azt mondják h pco eseténe nem sokat ér az ovuteszt...)

szóval azért mi akcióztunk lelkesen hátha. mindenesetre nagy bizakodással nézek az elkövetkezendő hónapok elé! (a krdésemben olvashatod miért)

kb 2hét s tesztelhetsz! szoritok,aztán ird ám meg h sikerült e v mi ujság:) én most arra várok h megjöjjön aztán ujult erővel vágunk bele:)

2011. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!