Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor már értékelhetetlen...

Ilyenkor már értékelhetetlen a hő?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó a barátnőm kért,hogy írjak kérdést, mert nem lesz ma gép közelben. Nem nagyon tudom a körülményeket, szóval nézzétek el nekem!:)

Szóval méri a hőjét, ma reggel viszont elfelejtette. Felkelt, letusolt, megmosta a haját és utána jutott eszébe. Megmérte és elég magas lett 37,2! Hétvégén nem kellene neki megjönni! Azt mondta tudja,hogy ilyenkor elvileg nem értékelhető, de már máskor is volt neki olyan,hogy felkelés után kb. 10-15 percre mért véletlenül és egyszer sem volt neki ilyen magas a hője. A max. eddig, ha jól emlékszem 36,8 volt!

Következtethet ebből valamire? Nyugtassátok meg kérlek, mert már állandóan babázunk!:)


2011. ápr. 12. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

így már biztosan nem értékelhető

Az is lehet, hogy melegebb vízbe fürdött ezért a magasabb hő. Semmiképp sem értékelhető.

2011. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értékelhető. Én ha pl. fél órával korábban kelek véletlenül, mint amikor mérnem kéne, hát akkor meg se merek egy darabig mozdulni, nehogy téves eredmény legyen! :)
2011. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értékelhető, pláne azért nem, mert tusolt és hajat is mosott.

De elvarázsolt egy bnőd lehet, ha régóta hőmérőzik, mégis elfelejtette. :)

2011. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!