Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy fejben...

Lehetséges, hogy fejben blokkolom, tudat alatt, hogy ne legyek újra terhes?

Figyelt kérdés
Van már egy gyerekem, akit imádok. A terhességem csodálatos volt, most is minden rendben, okos, ügyes, szép gyerek, már három és fél éves. A szülés nem volt egy nagy élmény, hosszú-hosszú vajúdás után muszáj volt császározni. Élvezem az anyaságot, de nem elégít ki teljesen. Újra kezdtem dolgozni, mert muszáj volt pénz miatt is, meg amiatt is, mert már azt hittem, hogy befordulok otthon ketten a gyerekemmel. Egy éve próbálkozunk a kisestvérrel, de nem jön össze, elvileg nincs gond egyikünkkel sem, már voltunk kivizsgálásokon. Lehetséges, hogy mélyen legbelül mégsem akarok, mert félek attól, hogy megint mindent előlről kell kezdeni? Másnak is vannak ilyen félelmei? Lehet, hogy ezek miatt a félelmek miatt nem esem újra teherbe? A másik gyermek elsőre sikerült.
2011. ápr. 12. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,én hiszek ebben és határozottan elképzelhetőnek tartom.A pozitív és negatív gondolatok is hatással vannak a szervezetünk működésére.
2011. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolút lehetséges!
2011. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami!Mi a kisfiam egy éves korában kezdtünk újra próbálkozni, szinte rögtön sikerült, pedig tele voltam aggodalommal.Meg is nyugodtam, hogy a negatív gondolataim mégsem hatottak.Aztán jött a hidegyzuhany.9.héten elvetéltem. Most van 3 hónapunk amit ki kell várni, és tudom, hogy át kell állítanom az agyam pozitív gondolkodásra, mert máshogy nem megy..
2011. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!