Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel tortent mar ilyen?...

Valakivel tortent mar ilyen? Nagyon felek!

Figyelt kérdés
Kisbabat szeretnenk!Probalkoztunk is idoben eggyutt voltunk!14-re nemvartam a bajomat erre mar penteken megjott,de nem ugy mint szokott!!Hasam se fajt,csak epp hogy,es alig verzek!Ugye terhes mar nemvagyok?Nemertem!
2011. ápr. 12. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, az izgalomtól jött meg hamarabb...vagy az is lehet, ez nem is a mensi vérzés volt, hanem beágyazódásos vérzés? Nem tudni. Már annyi mindent hallani.

Én is azt hittem ma hogy megjön (3 nappal korábban), mert erős mensis görcsöm volt reggel...stb., de nem jött, csak egy kis barnázás jött helyette, ami nem folyt! Aztán elmúlt és teljesen száraz vagyok. Én meg 15-re nem várom...

2011. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, sokan véreznek az elején. Tesztelj! Drukk
2011. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább pecsételő vérzés lehet...
2011. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem bíztatnálak, előbb egy teszt jól jönne.
2011. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!Csinalok majd egy tesztet es meglassuk,h mi lesz!!!
2011. ápr. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!