Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg valakivel tortent mar ez?

Esetleg valakivel tortent mar ez?

Figyelt kérdés
Kisbabat szeretnek!!Mar a kezdetnel elmentunk orvoshoz,mindent tokeletesnek talalt!probalkozunk is!Multkor mar remenykedtem,de a joval hamarebb megjott a bajom ami nem szokott,vagyis 7nappal!De nemis ugy mint szokott!!Semmi hasfajas,alig vereztem,de 7napig igy voltam!Erdekesnek tartom mivel ilyen velem meg nem volt!!Utanna mindjart megfazas szeru tunetek jottek ram ami meg tart es meg ilyen se volt velem!!Es mar harom napja emelygek es szornyen kivanatos vagyok!Most 1honapot meseltem el!Es most itt tartok!Lehet csak a testem jatszik velem,de nem ertem!Valaki at elt mar ilyet?Meg azt se mondhatom,hogy bele vagyunk merulve,mert meg korai volna csak vagyunk ra!De most elkeseredtem!Minden kedves valaszolonak elore is koszonom!!!!
2011. ápr. 21. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
így elsőre azt mondanám,hogy pszichés tüneteket produkálsz,tudom,szar ezt így hallani és rögtön el is szokták vetni a tulajdonosok,de én elmennék dokihoz,elmondanám neki h mivan és ha ő sem tud rá semmit,akkor elmennék pszichológushoz és ő kideríti h tudat alatt nincs-e valami,ami gátol...ha megtalálja,megoldjátok együtt és minden mehet tovább^^ nem vagyok orvos,diagnózist nem tudok felállítani,de láttam már sokmindent...sok sikert nektek^^
2011. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tesztet!!!!


Nem tudom, milyen volt a vérzésed, de ha tényleg minimális, akkor érdemes most újra elmenni dokihoz. Azt, hogy egy héttel korábban megjött, akár beágyazódás is okozhatta azt. Tudni kéne, milyen és mennyi vérzés volt.

A megfázásos tüneteid milyenek? Mit értesz ezalatt? Felfázásos tünet? Hasad fáj, vagy a torkod? A méhfájdalom nem biztos, hogy felfázást jelent. Lehet terhesség is, ezért lenne érdekes esetleg. Vagy írd le részletesen a tüneteidet, és a múltkori vérzésedet, vagy hívd fel a dokidat újabb időpontért. És mindenképp tesztelj!

2011. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo!!Hat a verzesem erdekes volt!Mivel tampont hasznalok es nemtudtam felteni,es hat a betet meg egesz napra egy eleg lett volna!Igy voltam 7napig!14eve menstrualok,de meg ilyen nem volt!!Hat a megfazas az olyan mintha fajna a torkom meg nemis,szoval erdekes!!En ha beteg vagyok akkor mindjart es nem huzom igy!Meghat reggel hama kelek mert emelygek!Tudom milyen az ha bekepzelem ezeket,mert mar voltam igy!!Nemvagyok kislany,azert is irtam ide mert orvoshoz egybol szaladni nem akarok es hat gondoltam,h valakivel volt mar hasonlo!!Elore is koszonom a valaszod,h mi a velemenyed!!
2011. ápr. 22. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!