Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek terhességre...

Ezek a tünetek terhességre utalhatnak? Február 21-re nem vártam a ciklus.hu 16-re tette a pémet minden másnap próbálkoztunk.

Figyelt kérdés
a pé után egy héttel elkezdett ugy görcsölni a hasam midha meg akarna jönni a melleim viszketnek és kicsit hámlanak egyre álmossabb leszek és hajnalban legalább egyszer ki kell mennem pisilni.Mensi persze azóta sincs de negativ teszt igen a pé óta most telt le a 2 hét.
2009. márc. 2. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is majd 5 nappal az elmaradt mensi kezdete után lett a teszt pozitív. Az minden esetre jó előjel, hogy a cicid feszít, viszket és hogy álmosabb vagy, meg hogy többet kell pisilni:)

Szorítok!

2009. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy általában mensi előtti 14. napon van peteérés, persze 28 napos ciklussal számolva. Mikor teszteltél?
2009. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem 37 napos az átlag ciklus az orvos tud róla és kezelne is tüszőmérésen voltam de vérvételre nem kellett még mennem mert szerencsére nem jött meg.Lehetett akkor pé mert egy hétre rá kezdődtek a hasgörcsök és azóta folyamatossan azt érzem.Mivel most telt le a két hét lehet hogy korán teszteltem.
2009. márc. 2. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is, nekem is hasonlóak a tünetei, csak én rózsaszínezek is és a hétvégére nem várom, szerintem baba lesz mindkettőnknél a dologban, nekem már a második és nagyon deja vouse érzés....;-)
2009. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!