Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én ezt nem értem! Ez a második...

Én ezt nem értem! Ez a második hónap hogy próbálkoztunk. Egész ciklus alatt 2 naponta együtt voltunk. Mért nem jött össze? Hogy csináljuk? Peteérési héten legyünk együtt minden nap?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is türelem...vannak olyan párok,akiknek első hóban összejön,de ritka. Szeretkezzetek amennyi jól esik,örüljetek egymásnak,és ha egyikőtökkel sincs semmi gond,hamarosan összejön a baba,sok szerencsét :) (természetesen minél többet vagytok együtt a "jó" időben,annál valószínűbb)
2009. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináljátok, hogy két három évig legyetek együtt, mikor kedvetek szottyan :) addig biztos összejön :)

Nem úgy megy ez, hogy adide mostér..

A gyermek: áldás. Majd küldi a Jóisten, ha megvan a nekten szánt. Ha két - három évig nem lesz baba, akkor keress fel egy orvost. Ez nem úgy megy, mint az értekezlet, hogy írd be a naptárba! Majd jön az a gyermek, mikor jónak látja.

Talán nem kos akar lenni, hanem iker. Vagy skorpió.

Most kezdődött nálatok a gyermekvárás izgalmas időszaka. Egy alkalomtól csak az esik teherbe, aki nem akar.

A petesejt nagyon tünékeny, szerencse kell elkapni. Vagy balszerencse. Aztán meg be is kell ágyazódnia, és meg is kell maradnia. Nem úgy megy az. Nyugalom! Lehet, hogy nem is volt most peteérésed.


Amúgy teljesen jól csináljátok! Csak nem kell ilyen szabályosan.

2009. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne keseredj el:-)))))))

a lányom elsőre összejött.

a fiammal 6 hónap után sikerült,pedig minden nap reggel-este együtt voltunk a párommal,vitaminokat stb szedtünk.

és mikor balesetem volt,a lábszáram szétnyilt,nem a babán járt az agyam,és lám azon a héten pozitivat teszteltem,.a fiam 17 hónapos.Kitartás:-)))

2009. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk, 3 hónapja. Türelmetlen vagyok én is, jó lenne már babázni, pláne, hogy már nem sok időm van gyerekeket szülni, 32 éves vagyok. De a párom vígasztal, pontosan azzal, amivel a második válaszoló: a gyerek egy áldás. Nem olyan, mint a házimunka, hogy nekilátok, és elkészül. 2 hónap még semmi.


És emlékeztet a sógornőnkre. Az ő szülei 21 évet vártak rá, amíg megfogant (természetes úton). Mondjuk remélem, nekem és neked nem kell annyit várni...

2009. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem, nekem is a lányom elsőre összejött, most pedig 2 hónapja semmi. Szerintem próbáld ki tényleg, hogy pé. körül minden nap együtt vagytok. Én is kipróbálom.
2009. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet palástfű, cickafark teát inni, hastáncra járni, imádkozni, Máriának koszorút fonni, gyertyaállást csinálni :) Jógára járni, gyógyfürdőbe, amelyet nőknek ajánlanak. Elmenni arra a búcsújáró helyre, mi is a neve? 3 domb van, és nagyon nagy és ismert. Ezek előkészítik a hasat és a lelket a terhességre. De ennyi idő még semmi, még hamar kezdtél izgulni.
2009. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!