Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szédülés mint terhességi előjel?

Szédülés mint terhességi előjel?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy a kb. egy hete tartó, néha hirtelen megszédülés a terhesség előjele legyen?Az első terhességemnél nem voltak semmien előjelek, csak már később 8. héttől.A szédülés mellé pár napja petefészkeim könyékén,meg a derekamnál, meg kicsit lejjebb fájdogál,de ma már ritkábban és gyengébben.A testhőmet nem igazán mérem,csak néha nep közben(ált. du.) igaz akkor 37 körül szokott lenni. Habá ma reggel ébredéskor megmértem,de az tuti nem jó 41C fokot mutatott!:D Ott tuti valami hiba volt.Lehet hogy baba van a dologban?(De jó is lenne) Elvileg holnap, vagy holnap után tesztelek,de félek a csalódástól.


Előre is köszi a válaszokat.


2009. márc. 2. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
simán lehet a vérellátás növekedése miatt, drukkolok nagyon, hogy kisbaba legyen.
2009. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Ha kiváncsi vagy majd meíom hogy mi lett az eredmény.Legkorábban holnap reggel tesztelek.Attól függ mennyire bíok magammal.Meg holnap reggel itthon lesz a párom, és úgy akarom, hogy meglepcsi legyen ha gólya van a dologban.De ha itthon van nehezen megoldható a titokban való tesztelés.
2009. márc. 2. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is lehetsz babás! :) Én is nagyon szorítok neked/nektek! :):):)
2009. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyszi ird meg ide az eredmenyt ha tesztelsz mert en hetvegen fogok (ha kozben nem jon meg) es nekem a szedulesen kivul semmi tunetem nincs. A cicm tunik egy picit nehezebbnek meg nagyobbnak de ez mensi elojele is lehet. De viszont par napja szedulok. Holnapra nem varom de nem merek tesztelni a csalodas miatt csak hetvege korul. Megy a drukk es remelem, hogy babasak vagyunk!!! :) Pozitiv tesztet kivanok!!!Sajnos a homerseklethez nem ertek. :(
2009. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is pozitív tesztet kívánok neked.Majd megíom az eredményt! Puszi!
2009. márc. 2. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:

én is satlakozom: csütörtökre nem várom, és pénteken teztelek!

Mindenkinek kétcsikos tesztet kívánok!

2009. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, és negatív lett.De még nem keseredtem el nagyon.Ha jövő hétig nem jön meg akkor tesztelek még egyszer. Lhet még korai volt.
2009. márc. 3. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
03-02 15:38-as vagyok. Sajnos nallam megjott a mensi. :( De nem adom fel. Remelem ebbe a honapba sikerul. 15-dike korul van pe-m. Ovulacios tesztet is vettem meghozza digitalisat ami meg a spontan pe-t is ki tudja mutatni (persze miutan megtortent de akkor is meg rendelkezesre all 24 ora a megtermekenyitesre) :) Ha mar ezzel sem sikerul akkor tenleg nem tudom mi lesz a kovetkezo lepes. Pozitiv tesztet kivonok neked!!! Megy a drukk!!!
2009. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!