Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy negatív?...

Ez pozitív vagy negatív? Megnéznétek a tesztemet?

Figyelt kérdés

először is leszögezném,hogy ez egy kazettás teszt.kiszedtem belőle a csíkot ,mert így talán jobban látszik.a nyilakkal jelöltem,hogy mettől meddig tart a kazetta része.és behúztam egy tollal.szóval középen nézzétek.:)

[link]

[link]


2011. ápr. 13. 10:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert az a nagyon halvány csak egy kontrasztcsík, sajnálom ha rosszul esik a hozzászólásom, de próbálj pár nap múlva egy újabb tesztet.
2011. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Az előző rossz csíkot nézett azért írta egyébkén halványka de szerintem is pozi!

Két nap múlva tesztelj megint!!!

Szorítok!

gratula halkan:)))

2011. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ott a második csík, azért ezek a tesztek annyira már megbízhatók, hogy habokra nem mutatnak még halvány csíkot sem... mondjuk az enyém rögtön kimutatta, hogy babám lesz, de én amit tanácsolhatok magamból kiindulva amilyen türelmetlen vagyok, menj el a gyógyszertárba és kérj egy másik fajta tesztet. Ha az is ezt mutataja, akkor kisbabát vársz :))

Egy 14 hetes kismami

2011. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

semmi baj,ne aggódj.:)túlélem:)nem esett rosszul egyébként.az orvosok szerint amúgy sem lehet spontán baba:(orvosi beavatkozás kell majd.már kezdem megszokni az érzést:(

ez idén a második ilyen tesztem.tavaly 7 hetesen és egyszer 6 hetesen vetéltem el.3 éve pedig szintén 7 hetesen.

2011. ápr. 13. 10:30
 15/29 anonim ***** válasza:

remélem elfogadod a tanácsom...SOHA NE ADD FEL, mi tavaly nagyon sokat probálkoztunk és nem sikerült...aztán az új évtől megfogadtam, nem görcsölök rajta tovább majd lesz ahogy lesz...mindenki azt mondta, meglátod, majd ha nem számítassz rá. Én meg persze persze mindenki ezt mondja...és január elején terhes lettem:) ne csüggedj lesz babád csak bízz és ne görcsöl, lazíts sokat, ne gondolj most erre, tudom nehéz de próbáld meg hátha sikerrel jársz...nagyon szorítok neked :)

az előbbi 14 hetes :)

2011. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon aranyos vagy!Gratulálok neked a babához,és jó egészséget!
2011. ápr. 13. 10:51
 17/29 anonim ***** válasza:

Ha többször elvetéltél minden alkalommal kaptál gyógyszert?Vagy amellett is elment a baba?Csak azért kérdezem mert sokaktól hallottam hogy nem kaptak,pedig van rá gyógyszer én is szedek.Akik barnáznak azoknak elvileg mindig kéne adni hogy rendesen megtapadjon a méhlepény!

amúgy szerintem is pozitív!de tesztelj később is!

2011. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Pár nap múlva tesztelj újra! Drukkolok,hogy pozitív legyen,és minden rendben legyen!

2011. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
szerintem ez negatív......ez ugye digitális tesztből van??
2011. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én is szeretném nagyon megnézni, de itt nem engedik ezt az oldalt :( Megtennéd, hogy feltöltöd máshova?

van még ilye, hogy képhost. Köszi, ha megteszed!!!

2011. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!