Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy negatív?...

Ez pozitív vagy negatív? Megnéznétek a tesztemet?

Figyelt kérdés

először is leszögezném,hogy ez egy kazettás teszt.kiszedtem belőle a csíkot ,mert így talán jobban látszik.a nyilakkal jelöltem,hogy mettől meddig tart a kazetta része.és behúztam egy tollal.szóval középen nézzétek.:)

[link]

[link]


2011. ápr. 13. 10:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Háát, nem tudom.... én rengeteg terhességi tesztet csináltam már életemben, és ez szerintem nem teljesen negatív teszt.

Szerintem mindenképp csinálj másik tesztet, de pl, ne kezettás legyen.

S drullokok, írd meg az eredményt.

Ez nem negatív teszt.

2011. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 sumergo ***** válasza:
Én nem sok tesztet láttam, de amire nekem azt mondta az asszisztens csaj, hogy egyértelmű, erős pozitív, az sem volt sokkal jobban látható (azért valamivel erősebb volt, de az 10-es érzékenységű teszt volt). Szerintem ezért ez pozitív. Szorítok neked.
2011. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű pozitív, a negatívon is látszik :)
2011. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ez +,gratulálok!

Remélem a barnázás nem vetélés volt,mert tudod,a teszt még + marad egy darabig.2 nap múlva tesztelj,egy másik fajtával!!

2011. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én +nak látom.
2011. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát sajna az enyém is ilyen volt, és nem volt baba :( de szorítok Neked az legyen.
2011. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na mesélj, mi újság?
2011. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
mi ujsag???
2011. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

sziasztok.sajnos akkor nem volt baba,vagy nem tudom.:(

de egyszer csak sikerül:)

2011. máj. 14. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!