Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj vizsgálata otthon!...

Méhszáj vizsgálata otthon! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretném megfigyelni mikor is van peteérésem,és ugy tudom ezzel a módszerrel megállapitható!De hogyan csináljam,és mit keressek,és mit kell érzenem?

Bocs a hülye kérdésekért!

Kisbabát szeretnénk,de eddig sem a hömérős sem az lh tesztek nem váltak be...gondoltam hátha ez!


2011. ápr. 13. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Inkább a billings módszer.

vagyis ne a méhszájat hanem a nyákot figyeld.

2011. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Jobb, ha nem vizsgálod otthon a méhszájadat.

1, nem vagy nőgyógyász, s interneten keresztül nem lehet ezt pikkpakk elsajátítani

2, előbb fog emiatt elkapni vmi fertőzést, minthogy bármit is megtudj a méhszáj állapotából.

Azt javaslom, hogy menj el a ciklusod közepén a nőgyógyászodhoz, aki megvizsgál ultrahanggal és azonnal kiderül, hogy van-e peteérésed, illetve, hogy mikor kell együtt lennetek. Szakemberhez fordulj, ne saját magadtól várd a megoldást!

2011. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozok,ne nyúlkálj magadnak inkább menj el tényleg peteérés környékén egy vizsgálatra, a doki megmondja majd!
2011. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van peteérésem azzal nincsen baj,csak valamiért vagy nem jókor időzitjük az együttlétet vagy nem tudom.

Jó jó nem nyulkálok,figyelem tovább a nyákot.

2011. ápr. 13. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Honnan tudod, hogy tutira van peteérésed? Voltál már uh-n? Egyébként a pároddal is lehet gond, nem feltétlenül nálad kell csak keresni az okot. Ráadásul, ha ő elmenne orvoshoz, akkor egyetlen mintából kiderülne - mert ha nála van gond, akkor őt kell kezelni, ha ő rendben van, akkor téged kell vizsgálni.
2011. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek az utolsóval. Nem tudom, mióta próbálkoztok, de ha tényleg van rendesen peteérésed, könnyen lehet, hogy a párodnál van probléma. Érdemes lenne őt megnézetni elsőként. És ha vele minden rendben, akkor neked lehetne egy petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Mert az is lehet, hogy el vagy záródva.
2011. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!