Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valakinek Clear Blue...

Lett valakinek Clear Blue teszt pozitív 10. dpo-n?

Figyelt kérdés
Korai volt még, tudom. De sok olyan valaszt lattam mar, hogy pé utan 10. napon mar halvany pozitívat teszteltetek. Vasarnap nem kellene megjönnie. Kívancsi voltam, de lelombozodtam, mert olyan negatív, aminek csak huszon éves koromban örültem :(
2011. ápr. 14. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11.dpon lett pozitív.Azért ne vedd biztosra,hogy nincs baba.Azért mert mi úgy gondoljuk, hogy akkor van pé, azért az még nem tuti, hogy úgy van.Várj még egy kicsit, és csinálj másikat.
2011. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen, halvány pozi volt, de ott volt a második csík (lombikoztunk). De ez még nem jelent semmit. Lehet, hogy neked később fogant vagy ágyazódott be, úgyhogy még ne írd le ezt a hónapot. Drukkolok! És nem feladni! Még akármi is lehet.
2011. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

Ne keseredj el,mert nincs miért!!Nem jött még meg,ne idegeskedj.

Én délután ,ma teszteltem egy halvány pozi clearbluet,és vasárnapra nem várom.Tesztelj egyet holnap,de ha nem mersz még,akkor várjál vele.

2011. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,elég rossz a kép minősége de talán azért látszik. [link]

élőben erősebb

2011. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leírom, hogy aki rakeres, az a végét is tudja a történetnek, mert így jobban ki tud igazodni. Nekem megjött időre. Nem véletlenül volt negatív a teszt.
2011. máj. 5. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Ne add fel, egyszer sikerülni fog. Második voltam.
2011. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!