Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? Ilyenkor mi...

Lehet még baba? Ilyenkor mi történhetett? Jártatok már hasonlóan, remény még van, vagy nem is volt baba?

Figyelt kérdés

Két pozitív tesztem volt a múlt héten. Ma estére belázasodtam, és véreztem, de csak kb. 1 óráig. Elmentünk ügyeletre, ahol az orvos nem látott (?) terhességet.

Ez most mi a csoda? Influenzától nem lesz pozi egy teszt...


2009. márc. 2. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy papír szerint kb. mennyi idős terhes lehetsz. A vélt fogamzástól számított 20-25 nap múlva lehet ultrahanggal a terhességet igazolni, ha nem telt még el ennyi idő, akkor elképzelhető, hogy nem látott még semmit a doki.
2009. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Papírforma szerint elviekben 3-4 hetes lehettem (volna) vagy nem is tudom, hogyan írjam. 1.-n kellett volna megjönnie.
2009. márc. 2. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor még nem is láthatott volna az orvos semmit. Ez azt jelenti, hogy a fogamzástól még csak 2-3 hét telt el. Menj el vérvizsgálatra, vagy csinálj egy új tesztet. És ne aggódalmaskodj, amíg biztosat nem tudsz.
2009. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tegnap kellett volna megjönnie, akkor nem csoda, hogy nem is látta a doki. :) Szóval szerintem van még remény, reméljük igazam lesz. :) 3hét múlva már biztosan fog látni vmit uh-val. Teszteltél a vérzés óta? Mert még az is előfordulhat sajnos, ha most már negatív a teszt, hogy spontán vetélés történt. Tesztelj újra, ha pozitív, van remény! Majd írj!
2009. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azóta is teszteztem

Még mindig pozi

Elvileg a fogamzás febr. 14.-16. körül lehetett:)

MÉG VAN ESÉLY????:)

2009. márc. 2. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha még mindig pozitív, akkor szerintem ott vki nagyon készülődik! :) Legközelebb olyan 3-4hét múlva menj dokihoz, ha a babó rendesen kapaszkodik, akkor addigra lesz szívhang is. Majd írj, pár hét múlva várom a fejleményeket! Addig pedig vigyázz magadra! ;)
2009. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:-)

Hát, remélem is, hogy nagyon kapaszkodik, már éppen itt lenne az ideje annak a kapaszkodásnak, amennyit vártunk rá:-)

Ha mégsem, akkor meg várunk még:-)

Majd csak jön:-)

2009. márc. 2. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:

A vérzés miatt mindenképp menj dokihoz, mert a vérzés nem normális jelenség a terhesség alatt.

A doki hinni fog a pozi tesztednek, az UH-on nem fog látni semmit ugyan, de írnia kell(ene) gyógyszert!!

2009. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tegnap ügyeleten voltunk, mert nem véreztem ugyan, de hőemelkedésem volt egész nap, és szurkált a hasam.

UH-on nem látott semmit, de az ő tesztje is pozi lett...

Majd hétvégén kiderül, akkor is kell tesztezni, mert a doki szerint max 1-2 hete lehet beágyazódva, mert 15.-16. körül kellett elkészülnie...

szóval most várakozás...

2009. márc. 3. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:
OK! Jelentkezz, ha megtudtál vmit! Drukkolok!
2009. márc. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!