Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és...

8 hetes terhes vagyok és mától nem fáj a mellem, nagy probléma? Lehet ez a vetélés jele? Nagyon aggódom :- (

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy is!!! nincs olyan tünet, ami minden terhesnél jelentkezik és nincs olyan tünet aminek kötelezően lenni kell!! kivéve a szülés a terhesség végén ((:
2010. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az előző terhességemnél is jöttek-mentek a tünetek. Most megint terhes vagyok, 10 hetes. Most is van olyan nap, hogy szinte semmi tünet nincs, másnap meg meg akarok halni. Szerintem természetes, de persze megértem az aggodalmad. Ha annyira aggódsz, hogy nem is tudsz megnyugodni, akkor inkább menj el egy UH_ra, az majd megnyugtat. Sokat árt most a stressz.
2010. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek . . .
2010. okt. 15. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem soha nem fájt, az elején sem...mem is nőttek meg,semmi..mégis minen rendben volt és szoptatok a mai napig. 5hós kicsi anyucija
2010. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, teljesen át tudom érzni, amit írsz. Én ugyanigy jártam. Voltak tuneteim, és egyszer csak minden megszunt. És mivel nem otthon vagyok 12. heten van az elso ultrahang. Mivel elso terhesseg volt, nem aggodtam, meg ugyse tudtam volna mit csinalni. Az uh-on mondtak, hogy a baba elhalt. Ez tavasszal volt. De en semmit nem ereztem addigra!!!

Most ujra terhes vagyok :) tobb mint 10 hetes, es masfel hete megint semmit nem ereztem. Nem erdekelt semmi, elmentem a surgossegire (es mivel itt ilyen "piti" dologert nem vizsgalnak, mert nem verzel, kenytelen voltam egy kicsit kikerekiteni a tortenetem).

Vegul minden rendben volt es mozog a baba. Azota se erzek sok mindent, talan egy-ket feloras emelyges. De nem feltétlenul jelent rosszat. Ne ijedj meg, lesz nemsoka uh. es megnyugtatnak.

En most megyek 26-an a 12 hetesre, es a természetes aggodalom bennem van még így is.

Teljes szivembol drukkolok, de csak pozitivan.

2010. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!