Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt mennyivel...

Nemvárt előtt mennyivel lehet/érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

Az előző két babámnál pont a nemvárt napján teszteltem, mindkétszer erős pozitívat.

Most kb 11 nap múlva jönne meg, egyáltalán lehet/érdemes előbb tesztelni (25-ös tesztem van)?


2011. ápr. 15. 09:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Félidő táján voltunk együtt, utána 2-3 nappal alhasi vérbőség érzésem volt, és tegnapelőttől kezdődően meg gyakori vizelési inger (és mintha ingerlékenyebb lennék, de ez lehet a frontoktól is sztem).

Az előző két babánál nem voltak terhestüneteim egyáltalán, csak a szintén a gyakori pisiinger, meg fáradékonyság...


szerintetek?

2011. ápr. 15. 09:04
 2/5 anonim ***** válasza:

25-ös érzékenységű teszttel nincs értelme szerintem korábban tesztelni.


Viszont ha tudsz szerezni 10-es tesztet, akkor azzal érdemes próbálkozni. Nekem 4 napon van a nemvártig, és most vagyok 9 vagy 10 DPO-n (ovu után ennyi nappal, ovu tesztet használtam) Reggel teszteltem, van nagyon halvány csíkom, negatívnak nem mondanám a tesztet... :)


DE: a korai tesztet én csak annak ajánlom, aki nem keseredik el nagyon, ha halvány pozi teszt után mégis megjön... Mert ez ilyenkor benne van a pakliban. Én úgy vagyok vele, hogy szeretem tudni, ha elindult bennem valami, most meg reménykedem, hogy hétfőn már erős tesztem legyen :)

2011. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak hétfőre nem várom és már kedden (tehát kb. 6 nappal előtte) volt egy időntúli pozi, meg egy szellemcsíkosnak hitt tesztem. Tegnap (4 nappal előtte) már délutáni pisiből, nagyon halvány de azért látható 3 pozi teszt, ami ma reggel egy picurkát már erősödött. De én már lehet,hogy bánom, hogy a nemvárt előtt teszteltem. Ilyenkor még sajnos nagy az esély,hogy nem marad meg és szerintem jobb nem tudni! De azért reménykedem!

De ha neked még 11 napod van, akkor még szerintem a beágyazódás sem fejeződött be!

2011. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

és drukkolok nektek :-)

2011. ápr. 15. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 25ös érzékenységű tesztel teszteltem nemvárt előtt pár nappal! Halvány pozitívak lett,ami pár nap múlva már erős pozitív volt!Drukkolok neked kedves kérdező,és nektek is kedves válaszolók,hogy pár nap múlva erős pozi legyen a tesztetek! 11+5hetes km
2011. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!