Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor és az utána...

Beágyazódáskor és az utána levő időszakban, ameddig még tesztelni nem lehet milyen állagú folyásnak kéne lenni? Van valami jellegzetes?

Figyelt kérdés

vérzés nem mindig van azt tudom, de esetleg valami jel, ami arra utalhat, hogy volt beágyazódás vagy baba van?

1-2 napja lehetett beágyazódás (ha volt), most erős megjön érzésem van, rohadtul fáj a mellem 2-3 napja és víz szerű folyásom van. 8-ára nem várom.


2011. nov. 2. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
krémes volt nekem. a vízszerű gyakran mensit jelez, de vannak kivételek
2011. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél nagyon bő krém folyásom volt.Most a másodiknál ovukor vizes aztán elmúlt,nem várt menszesz napján újra vizes de már akkor pozitívat teszteltem.
2011. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 eszo ***** válasza:

ezt szerintem sajnos nem lehet konkretizálni..ahányan vagyunk annyi féla..sőőt ahány terhesség..annyi féle.


Nekem tavaly volt egy terhességem, de sajnos 5,5 hetesen elment..akkor totál száraz voltam a peteéréstől kezdve..


És nagyon remélem, hogy most összejött a baba..viszont most van folyásom..néha vizesebb, néha krémesebb.

lehet, hogy holnap reggel tesztelek.

tegnapra-mára nem vártam :-)

2011. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eszo, drukkolok nagyon!!! Megirod mi lett az eredmeny?
2011. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 eszo ***** válasza:

persze megírom..de alig merem ám elhinni..meg úgy félek, hogy még közben megjön, vagy ilyesmi..meg a sok csalódás után mááá tesztelni is alig merek!!de majd összegyűjtöm a bátorságom :-)

igazából tünetem nem igazán van..

néha ilyen bokákolós vagyok..de az amúgyis előfordul nálam. a hét elején rengetegszer féjt a fejem..ez nem tudom lehet-e attól..

meg a másik, hogy állandóan tudnék aludni..már este 9-körül elalszom a tv-n de pl most is már egy órája küszködök, mert leragad a szemem..

köszi,h szorítassz!

jelentkezem mindenképp

2011. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eszo, legyel bator!:) Tudom milyen nehez...mi is regota probalkozunk. Batorsag, batorsag mert mi van ha megis pozit tesztelsz! Ha megsem, akkor meg... ezt tudod meg es nem leszel ketsegek kozott. Ugyis szembe kell nezni mindennel. En drukkolok!!!!
2011. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 eszo ***** válasza:

Na sziasztok!

teszteltem szombat reggel..negatív lett X-Epil, aztán azóta sem jött meg, úgyhogy ma reggel is csináltam egyet COREX-el, de ez is negatív..nem tudom mi van..akkor miért nem jön már mag??

mindig 26-27 naposak a ciklusaim..az utolsó 3 percre pontosan 27 napos..és mindig reggel jön meg..most meg már a 29.napomon vagyok..nem tudom..már kezdem azt hinni,h pl ciszta miatt késik...

ti hogy álltok??

2011. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én holnap tesztelek, a megjön érzés elmúlt, a melleim már nem fájnak annyira, elvileg holnap kellene megjönnie, remélem nem fog! a folyásom most krémes lett a vizesből, meg nem tudom, hogy ez a tünet jelentkezhet e ilyen hamar, de tegnap egész nap savanyú uborkát ettem mindenhez. holnap veszek tesztet, ha nem jön meg, szerda reggel tesztelek:)
2011. nov. 7. 09:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mutatott a teszt? Izgulok érted! :)
2011. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!