Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek nélkül voltatok? Vagy...

Tünetek nélkül voltatok? Vagy ez ilyenkor még normális?

Figyelt kérdés

Elvileg 4 és fél hetes vagyok, de a cici feszülésen kívül, szinte semmi tünet! De az sem egész nap, van,hogy jobban, van hogy kevésbé! Nincs hányingerem, nem vagyok egyáltalán fáradt. A derekam fájogat néha!

Más is volt így? Ez normális?


2011. ápr. 15. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában 6 hetesen jelentkeznek, de nekem a lányomnál a fáradtságon kívül nem sokat éreztem.
2011. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál annyi volt a tünetem,hogy a 6ik héttől a 8ikig reggel kb egy órán keresztül volt hányingerem!
2011. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kérdező ezek szerint akkor már van pozi teszted is? hanyadik dpo-n csináltad?
2011. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ja még van tünet! A sűrű pisilés! Ez meddig fog tartani?

Hát elvileg hétfőre nem várom és ami már jól kivehető, de halvány teszt volt azt tegnap csináltam. Tehát előtte 4 nappal. Azért nem tudom,hogy hanyadik dpo, mert nem tudom pontosan mikor volt pé-m! Ma reggelre meg erősödött a teszt!

2011. ápr. 15. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez esetben nem vagy még 4 és fél hetes!

És ilyenkor még általában nincsenek tünetek.

És gratulálok!

2011. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sűrű pisilés mit jelent? Mert én is sűrűn pisilek mostanába, de ez inkább estére jön elő, és sok is jön, tehát nem az van hogy állandóan járok és kevés jön.
2011. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem később sem volt tünet a cicifeszülésen, és a gyakori pisilésen kívül. Mondjuk mostmár nő a pocim :)


18 hetes km

2011. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az orvos azt mondta,hogy a sűrű pisilés a hormonok miatt van! Később meg azért meg a baba miatt.
2011. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én már nem tudom mit higgyek, négy napja 1-1,5 óránként járok pisilni mert nem bírom tovább, erre ma megjött.
2011. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy hugyúti vagy hüvelyi fertőzésed van, ha nem is csíp csak gyakran jársz. múlt hónapban én is így jártam.

Keress fel nőgyógyászt!

2011. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!