Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mia az a dpo? Itt több helyen...

Mia az a dpo? Itt több helyen is olvastam. Bocs, ha butaságot kérdeztem. Kb.3-4 napos menszi késésnél ma du. Nagyon halvány pozitívat teszteltem. Ez normális, hogy ilyen halvány? Ahogy itt olvasgattam általában már ilyenkor erősebb szokott lenni.

Figyelt kérdés
Ja és tegnap délután még negatív volt.
2009. szept. 18. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Minden héten megkérdezik, esetleg be lehetett volna írni a keresőbe. Amúgy day post ovulation, azaz ovuláció utáni nap.


Igen, normális, hogy a teszted még halvány. Gratulálok!

2009. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még 1-2 napot akkor tesztelj egyet újra, de reggeliből.Akkor a HCG a szervezetedben.

Az első tesztemet én is du csináltam és nagyon halvány+ lett, másnap reggel, már erősebb volt.

Most 5 hetes vagyok :-))

2009. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Days Past Ovulation= ovuláció utáni napok
2009. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!