Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 HALVANY POZITIV TESZTEM...

3 HALVANY POZITIV TESZTEM VAN, csinalhatok meg egyett?

Figyelt kérdés
a tegnap elotti, a tegnapi ,de viszont a mai meg halvanyabb mint a tenapi,kezdek felni,hogy van valami baj,most vettem egy 10-es erossegu tesztet,a tobbi mind 25-os volt,amugy 3 napja kesik,ma reggel az elso pisibol teszteltem,es alig lehet latni a mai tesztet,de a tobbi az jol kiveheto rozsaszin,teszteljek meg ma,vagy varjam meg a holnapi napot?
2011. ápr. 15. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz,de minek??

Gratula.

2011. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
amugy szedem a duphasztont,es a folsavat!! a terhes vitamint nem akarom meg szedni,majd 2 het mulva akarok menni orvoshoz,hogy biztos legyen a terhesseg,es ha a doki azt mondja hogy szedjem az Elevitet majd csak akkor fogom,addig eleg lessz a folsav!
2011. ápr. 15. 12:51
 3/7 A kérdező kommentje:
de a mai miert olyan halvany? ez ami nagyon idegesit!!
2011. ápr. 15. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább várj, de ne holnapig, hanem holnaputánig.
2011. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,ne idegesítsen.Ha már halványan is,de látszik akkor baba van a dologban!Ha gondolod csinálj még 1-et magad megnyugtatására,aztán irány a doki.De sztem biztos,hogy babát vársz.gratulálok!
2011. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Na egy sorstárs! Nálam erősödnek a tesztek, viszont ilyen vizes-szerű folyás jelentkezett,mint mensi előtt!

De arra kell gondolnunk,hogy minden rendben lesz! Sajnos sok mindent nem tudunk tenni!

2011. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vizes folyásom volt nekem is :) Halvány teszt miatt ne idegeskedj, főleg ha más márkájú mint a többi volt.


18 hetes km

2011. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!