Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat tesztelők, nem...

Pozitívat tesztelők, nem féltek a méhen kívüli terhességtől?

Figyelt kérdés
Én picit igen...Pedig már van egy másfél éves fiam. De ugyanolyan parás vagyok, mint vele voltam.:)
2011. ápr. 15. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Oh, nálam a gyerek számával egyenes arányban nő a parázásom :D


Az elsőnél semmin nem izgultam, a másodiknál már minden uh előtt görcsben volt a gyomrom (mondjuk volt egy vetélésem a kettő között) most meg, ha minden igaz, úton a harmadik... Bele fogok őrülni a terhességbe :D

2011. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az hogy pozitív a teszt kevés a méhenkívülihez. Hiszen ezesetben minden jel sokkal intenzívebb, hasi görcs és kávézacc szerű folyás is van.

Nekem volt méhenkívülim is , és van 2 gyerekem, észrevehető a különbség.

2011. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaj de jó kedves utolsó, hogy ezt írtad! Itt mindenhol azt olvasom, hogy kezdetben ugyanazok a tünetei egy méhenkívülinek is, mint egy normál terhességnek.
2011. ápr. 15. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:

szerencsére nem egyforma. sem az én esetemben, sem az egyik barátnőm esetében. Annyi, h őt mentő vitte iszonyú görcsökkel, ömlő vérzéssel. én nagyon fáradt voltam. fel sem ébredtem már aludtam volna tovább, szinte olyan voltam mint aki nincs magánál. utálom a kólát, de ekkor vedeltem, a cigifüsttől bökékeltem ( kocsmában dolgoztam) aztán 2 napra rá jöttek a görcsök, vérzés.

mivel nekem szétdurrant a petevezetőm így belülre is véreztem. a nagy mennyiségű vérvesztés megviseli a szervezetet. a hormonszint drasztikus emelkedése is.

de mindkét gyermekem ezután született, nem is idegeskedtem amiatt, h esetleg gond lenne.

ne izguljatok lányok fölöslegesen.

ráadásul a legtöbb méhenkívüli felszívódik mielőtt észrevennétek. :)

2011. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt méhenkívülim sajnos, a tesztem nem erősödött, a kimaradás után egy héttel is ugyan olyan extra halvány volt mint a mensi esedékes napján amikor először csináltam.Nem volt görcsöm és semmilyen fájdalmam amúgy .Nagy nehezen derült ki, hogy hasüregben van, vagyis csak volt. Szóval szerintem ne parázz.
2011. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ettől rettegek, holnapra nem várom, de a hcg-m tegnap 34, ma 57 mU/ml...viszont a méhnyálkahártyám 7 mm-es...a hasüregben közepes mennyiségű folyadék, és cisztám is van...szóval abszolút jó esélyekkel pályázok rá. Már tiszta ideg vagyok, kedden megyek vissza a nőgyogyómhoz, addig szerintem megőrülök...Az én fiam két éves, az első terhességemnél fel sem merült ilyen őrült ötletem...
2011. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!