Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességtől pisilési...

Ha a terhességtől pisilési ingered van, akkor ténylegesen pisilsz is többet, vagy "csak" az inger van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az inger, de az nagyon. Volt, hogy úgy rohantam, hogy -juj, bepisilek!!!- aztán ott ültem három csepp után, magamon röhögve. Gyakran járj pisilni, mert ha tele van a hólyagod, és úgy rúg oda erősen, akkor könnyen kiszaladhat pár csepp...
2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Épp egy másik kérdésre írtam válaszként, hogy első gyereknél már nagyon korán folyton pisilnem kellett, és ebből gondoltam, hogy terhes vagyok.


De arra már abszolút nem emlékszem, hogy tényleg pisiltem is?

2011. aug. 1. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a pozi teszt előtt volt ilyen, nagyon vérbő lettem, azért, aztán már a baba nyomta, rúgta. Amúgy szívesen :) Első voltam.
2011. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!