Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 nap múlva lenne esedékes...

4-5 nap múlva lenne esedékes a mensi. Ma már barna folyásom van, és fáj a hasam. Lehet ez baba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

szia,

én tegnapra nem vártam a mensim, és 10.-e óta van barnázásom. mensi sehol. hődet méred? pár kérdéssel lejjebb leírtam, hogy én a barnázás miatt mérem 4 napja, mert biztos voltam benne, hogy nincs baba, és 37,2 alá nem megy a hüvelyben mért. 3 nappal ezelőtti tesztem negatív. ha nem jön meg, hétfőn újra tesztelek.

drukkolok neked, még bármi lehet!:)

2011. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia. akkor még reménykedek, hátha... Amúgy nem mérek hőt, még nem szántam rá magam, csak pár hónapja próbálkozunk tesóval, de nem gondoltam volna, hogy nem jön össze azonnal, mint az első gyermekünk. én is teszteltem ma, negatív. Tudom nagyon korai. Majd kedden újra, ha...

Szorítok Neked is nagyon.

2011. ápr. 16. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a harmadik babámnál voltam igy, hogy a nem várt mensi előtt barnás folyásom volt, azt hittem, hogy nem is baba lesz, aztán mire meg kellett volna jönnie, arra meg elmúlt a barnás pecsét is. És poz. lett a nem várt előtti nap a teszt. Most ugyanigy vagyok, ma kellett volna megjönnie, de semmi, csak egy kis barnás maszat. Peteéréskor voltunk együtt, majd meglátjuk mi lesz. Én hőt nem mértem most, de lehet reggel megmérem, jól ismerem már magam, tudom, hogy mikor mennyi a hőm, kiváncsi leszek. Drukk nektek!
2011. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék hozzátok, mert velem is hasonló történt. Az esedékes mensi előtt kb. 5-6 nappal kezdődtek a barnás pecsételések (pedig ilyen korán soha nem jelentkezett még ez), aztán nekem 1 nappal hamarabb "megjött", ez már piros vér volt de nagyon kevés volt és nem görcsöltem, nem volt rajta nyálkahártyadarab sem, és 1 nap alatt el is múlt...nagyon meglepődtem. Teljesen elszomorodtam, mert ugye véreztem kicsit. De most nem értem, hogy a hőm miért növekedett? Hiszen ilyenkor esni szokott. Amikor volt ez a vérzés 36,7 volt a hőm, ez 2 tizeddel magasabb volt az alaphőmnél. Ma pedig már 36,8-at mértem és már nem vérzek egyáltalán. Néha émelygek. Teszteltem ma egy jó nagy negatívat is. De nem értem ezt az egészet? Miért volt a sok pecsételés és miért növekszik a hőmérsékletem ha negatív a teszt? Én kedden megyek dokihoz, majd csak mond valamit rá...
2011. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem ma megjött du. végül, de nektek drukkolok nagyon! :)
2011. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

délután megjött. :(

Többieknek drukkolok.

2011. ápr. 16. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg leesett a hőm mára 36,5-re. Úgyhogy sajnos nekem se sikerült! :( Csak azt nem értem, miért ilyen későn esett le a hőm? Na mindegy, remélem majd most ebben a ciklusban sikerül a baba mindannyiunknak!
2011. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15:41-es vagyok. Nekem is megjött. :(
2011. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!