Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik minimális barna...

3 napja késik minimális barna masztolásom van de a teszt ma reggel negatív volt! De komolyan lehet még ebből baba vagy már kimutatta volna a teszt?

Figyelt kérdés
Volt akinek ilyen maszatolása volt és pozi lett a tesztje?
2010. nov. 13. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik akkor ki kellett volna mutatnia de hallottam már olyat is persze akinek még ilyenkor se mutatta ki szerintem ritka. + nekem is nagyon kevés szokott lenni a vérzésem mondhatni azt hogy szinte semmi orvosnál is voltam ilyen kevés vérzéssel de azt mondta nincs bajom. Most pedig már azt várom én is mikor nem fog megjönni Sok sikert neked!
2010. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

TESZTELJ KÉSŐBB VAGY ÉRZÉKENYEBB TESZTEL

AZ ELSŐ ÍRÓ.

ÍRJ MAJD DRUKKOLOK

2010. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is még egy tesztet csinálj! Lehet,hogy később volt ovud és még nem látszik:) Drukkolok mindenkinek!! DE ti is nekem!!!! 16-a a nagyon nem várt:)
2010. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!