Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a ciklusom 32. napja...

Ez a ciklusom 32. napja (29-30 napos a ciklusom), idáig nem jött meg, de ma reggel óta nagyon kevés barna folyásom van. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt (29. nap)csináltam 10es érzékenységű tesztet és negatív lett. Azóta nem csináltam, hiába késett/késik (nem akartam csalódni). 2 hete fáj, szurkál a petefészkemnél, méhemnél (most is). Lehet, hogy egy ilyen érzékenységű teszt nem mutatta ki nemvárt előtt 1 nappal de mégis baba van?
2011. máj. 6. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Kívánom,hogy az legyen, de én úgy gondolom,hogy csak késett pár napot és azért barnázol. Nekem is ilyen ciklusaim voltak, és előfordult,hogy 32 napra jött meg. Most,hogy terhes lettem, már nemvárt előtt pozi lett a tesztem!
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az első babámnál nekem is nemvárt előtt 2 nappal halvány pozitív volt, viszont ugyanígy "pecsételtem". Mivel még nemrég hagyta abba a szopizást a kisfiam, azért gondoltam, hogy lehet csúszott a peteérésem, mert még mindig van tejelválasztásom, és hogy nem-e lehet emiatt.

Nem akarok én ezen erőlködni, félre ne érts! Szeretnék még egy babát, de ha most nem jött össze, összejön később (remélem), hisz még nem olyan a nagy a fiam sem, még ha 1 év múlva esek is teherbe akkor sem lesz nagy a korkülönbség (ez nekem fontos tényező, hogy tudjanak majd egymás társai, játszótársai lenni).

Csak olyan furcsa vagyok magamnak. Megmondom őszintén, olyannak érzem magam, mint mikor a fiamat vártam. Mondhatnám, hogy bebeszélem magamnak, de mikor este végig gondolom az elmúlt napot, akkor van, hogy felüti a gyanú a fejét, hogy "nahát, ma ez volt, pedig utoljára akkor volt, mikor terhes voltam....".

Szóval innen fakad az erős gyanakvásom :)

2011. máj. 6. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bármi lehetséges!

Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!

2011. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 10-es erősségű a nemvárt utáni 2. napon halvány pozitív. Későn volt peteérésem. Szóval még nem esélytelen a dolog. csinálj holnap reggel egy újabb tesztet, és ha pozi, akkor irány az orvos, hogy adjon gyógyszert.
2011. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a nem várt napján reggel volt egy kevés barna folyásom.

Másnap semmi, utána megint semmi, utána pozitív teszt! :-)

És ugyan azokat éreztem magamon, amiket írtál.

Nagyon-nagyon drukkolok!

Sok történet van (itt is) olyanokról, akiknek csak nagyon későn mutatta ki a teszt! Én is azért csak harmadnap csináltam.

2011. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! De szerintem most nem lesz baba, mert ma megerősödött a folyás, sőt most már élénk piros színű. Habár úgy görcsölök, mint mikor szültem....

Talán a következő hónap ;)

2011. máj. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!