Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor éreztétek vagy tudtátok...

Mikor éreztétek vagy tudtátok hogy készen álltok a gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
hazas voltam 2 evig es a ferjem nagyon szeretett volna babat de en nem ... nem tudtam megfogalmazni hogy mi az oka csak egyszeruen nem vagytam ra. Aztan jottek a problemak es elvaltunk majd ratalaltam a jelenlegi ferjemre akivel 3 honap kacsolat utan belefogtunk a babaprojektbe. ezek utan en azt tudom mondani hogy akkor vagytam gyerekre tudat aladt amikor a kapcsolatom kiegyensulyozott es stabil volt. Sokan azt hiszik hogy elkapkodtam de mara mar 3 eves a gyerekunk es pont ugyan olyan boldogok vagyunk es szerelmesek mint anno.
2011. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már most teljesen úgy érzem. Eddig is vágytam rá, de most már van férjem (lassan 1 éve házasok vagyunk) és úgy érzem, egy baba már nagyon kéne nekünk. Szerintem ez teljesebbé tenné a kapcsolatunkat, ha lenne egy közös gyermekünk és épp elég érettek vagyunk rá és még nem futottunk ki az időből sem. Én 27 vagyok, párom meg 28 éves.

Több mint 1 éve nem jön a baba...szeretném még 30 éves korom előtt megszülni. De remélem, nem kell még éveket várni rá! :(

2011. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

21 évesen már nagyon szerettem volna babát, ekkor abba is hagytam a fogamzásgátlót. 22 éves voltam mire elkezdtünk próbálkozni, most vagyok 23 és ősszel ikreket szülök :)

Hogy honnan tudtam, hogy készen állok rá? Minden nap csak ezen járt az agyam, nagyon vágyódtam egy baba után.

2011. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi pont most fogunk elkezdeni élesben próbálkozni :) Egyszerűen csak jött az érzés, hogy szeretnék már babát, a párom már évek óta babázna :) Az anyagi helyzetünk megengedi hogy végre belevágjunk a babaprojektbe :) Drukkoljatok ;)


24/N

2011. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nekem csak az az egy "próblémám" van hogy valami oknál fogva még nem mertem felhozni ezt a témát pedig látom a páromon hogy ő is akarná a babát csak nem tudom mit és hogy reagálna rá.Ráadásul nem is igazán tudom hogy mikor lenne jó időpont az ilyen beszélgetésre.Ti hogy mondtátok meg a párotoknak????

2011. ápr. 17. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én se mertem vele erről beszélni, mindig kellett 1-2 pohár bor, hogy el merjem neki mondani :D Nekem így ment csak :D
2011. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet majd kipróbálom.De milyen érdekes hogy valakivel együtt élek és mégsem merem neki elmondani.Miért van ez?????
2011. ápr. 18. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg eléd érdekes, nem tudom a választ :)
2011. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!