Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy összejött a...

Lehetséges hogy összejött a baba? A ciklus. Hu 19-re írta a peteérésem, voltunk is együtt a párommal. Holnapután nem kellene megjönnie. Furcsa feszülést érzek a mellemben, amit mensikor nem szoktam érezni, és néha el kezd fájdogálni a hasam.

Figyelt kérdés
szerintetek érdemes már tesztelnem. kimutatná hogyha terhes lettem. a munkám miatt elég sürgős lenne megtudnom, mert sokat kell emelgetni, és nem tenne jót az utódnak.
2009. márc. 3. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálhatsz egy tesztet de ha negatív akkor pár nap múlva ismétlés:-)
2009. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a helyzet... Tesztelni még nem akarok egyenlőre, várok néhány napot. De ez a mellfeszülés sosem volt nekem még... :) :) :) Türelmesen várok még egy picit, és titkon reménykedem... Aztán majd kiderül, de nem élem bele még magam...
2009. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!