Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit várnátok az inszemig?

Mennyit várnátok az inszemig?

Figyelt kérdés
30 múltam, lassan 1,5 éve próbálkozunk sikertelenül. Férjemet vizsgálták, nála mindent rendben találtak. Én a laporoszkópiás átjárhatóságin vagyok túl és nálam is mindent rendben találtak. Az orvosom nem tud tanácsot adni, azt mondja döntsem el én, mikor akarom az inszemet, illetve meddig akarok természetes úton próbálkozni.
2009. márc. 3. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan belevágnék. 28 vagyok, nálunk sem találtak semmit, és mi is 1,5 éve próbálkozunk. 2hét múlva megyünk meddőségibe, ha lehetne, én már most mennék inszemre. Mi is minél előbb szeretnénk a babót, mert többet tervezünk. :) De természetesen ezt neked kell eldöntened, én azt is megértem, ha vársz még. Sok sikert, mielőbbi babásodást! :)
2009. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2,5 évig próbálkoztunk a babával, voltunk az inszemen is, de nem kellett megcsinálni, elég volt a hormonkezelés, amit a nőgyógyászom írt fel (clostilbegyt),utána injekció, most itt mocorog mellettem az éppen 6 hónapos kislányom, akit nagyon imádunk. Egy percet se várj tovább, ha tényleg akarjátok a babát. A világ legjobb dolga, ami történhet veletek.
2009. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is belevágnék rögtön.

A spontán teherbeesés esélye még így megvan bármikor.

2009. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele mindenképp!

Rengeteg ismerősömnek sikerült így a babája!

Nekem egy volt, sajnos az nem sikerült, de mivel az inszem hónapja hormonbogyók, szurik által irányított, így az szépen rendbe is tette a hormonjaimat. Következő hónapban spontán sikerült :)

2009. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Múlt héten volt az átjárhatósági és én is úgy gondolom, hogy max. májusig várok. Egyrészt az időben is benne vagyok, másrészt mi is több gyerkőcöt akarunk és nem elhanyagolható az sem, hogy vészesen közeleg a szocpol lejárata ... (bocs az anyagiaskodásért)
2009. márc. 3. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 24 éves vagyok majdnem 1 éve járunk meddőségibe. Most volt az első inszeminációm, remélem sikerült. Én a helyedben nem várnék főleg ha több babát szeretnél. Sok sikert:)
2009. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi két éve próbálkozunk,ha okosabb lettem volna előbb elmentem volna meddőségibe.Már nagyon bánom.Minden rendben mindkettőnknél.Túl vagyok az első inszemen,sikerült,de 7 hetesen a múlt héten elvesztettem.Spontán vetélés.A dokim azt mondta,hogy nem kell várni,folytathatjuk a következőt.Kb.2 hét múlva megyünk a másodikra.Remélem ez is sikerül és velem marad.

A helyedben nem gondolkodnék,nem várnék.Hidd el később bánni fogod!De neked kell eldöntened!

2009. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!