Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltatok olyat, hogy a...

Tapasztaltatok olyat, hogy a beágyazódás utáni 1-2 nap múlva folyamatosan hányingered volt és terhes voltál tényleg, illetve mi lett utána?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire véljem, az étkezésre odafigyelek, feszül is a mellem és 3 napja hányingerem van.
2009. márc. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányinger általában az 5.-6. héten jelentkezhet, persze van akinek már hamarabb, de beágyazódás után szerintem még kizárt hogy baba miatt legyen hányingered!
2009. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is furcsának találom, előző hóban is próbálkoztunk, és akkor hamarabb jött meg, a menzeszem rendes volt, lehet már akkor babavolt és van, vagy csak a szervezetem szórakozik...

2. baba lenne

2009. márc. 3. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindentől függetlenül lehet baba a dologban, csak ilyen korán még minden tünet két esélyes. Igazából csak utólag lehet egyértelműen értékelni.
2009. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen kétesélyes, csak még így nem volt hányingerem menzesz közben, és pont ugyanilyen volt az első babámnál is, de szerintem nem ilyen korán.

Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 3. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik a hányingered, és tényleg hasonlít az előző terhességed tüneteihez, amit érzel, akkor szerintem csinálj egy tesztet nyugodtan!!!
2009. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!