Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még hogy baba...

Reménykedhetek még hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Ápr. 6-án kellett volna megjönnie, azóta semmi,csak apróbb jelek (feszülő hasalj,megjön érzés, érzékeny mellbimbó, néha émelygek).

Csináltam két negatív tesztet ("neve sincs" tesztek), holnap csinálok még egyet, meg megyek dokihoz. Azt tudom hogy 25ös érzékenységűek. Mikor mutathatja ki először,ha egyáltalán van baba? Esetleg valami baj lehet odabent? Holnapig megőrülök szerintem, már jó ideje nem sikerül!


2011. ápr. 17. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes. Tuti, hogy csináltad a teszteket? Nem értél hozzá olyan helyen, ahol nem szabad? Tisztára olyanok a tüneteid, mint a terhességi tünetek, de ilyenkor azért már illik a tesztnek pozitívnak lenni. Azért én drukkolok, hogy baba legyen a dologban! Majd írd meg, hogy mi volt.
2011. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem tudom, hogy jól csináltam-e. Pisi pohárba, kék részt megfogtam, belemártotta, letettem az asztalra, és vártam. A másik műanyag borítású volt, és a végére rá kellett pisilni.

Holnap megírom, és köszi a biztatást!!!!

2011. ápr. 17. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Tényleg mutatnia kellene a tesztnek már.De reménykedhetsz.Holnap csinálj tesztet.

Szorítok neked!

2011. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Kíváncsiak vagyunk a fejleményekre, és drukkolunk!
2011. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Teszteltem, de egy büdös nagy negatív megint :(

Most jöttem a dokitól, jól fel is idegesített, meg se vizsgált csak elküldött vérvételre, megint egy hét várakozás hogy most mi a bajom, semmi lelkesítő nincs ezekbe a dokikba csak ha villogtatod a borítékot!

2011. ápr. 18. 09:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!Hát, nagyon sajnálom, hogy ilyen a dokid. Azért az fura, hogy meg se vizsgált. De a vérvétel nekem is egy hét volt, mert gondolom, hogy hormonokat is néznek, az meg ilyen hosszú sajna. Viszont szerintem menjél másik dokihoz, mert ha meg se vizsált az nagyon gáz!!!!Én tudok egy nagyon jó dokit, mondjuk Ő is olyan, hogy egyszer el kell menni hozzá magánba, mert nem rendel sehol már sztk szinten, de ha elmész akkor onnantól viszont nem hív nagyon vissza a magánrendelésre. Nagyon korrekt, és már régi motoros:) Írj privit ha kell az elérhetősége esetleg.

De nagyon sajnálom, hogy ilyen volt Veled a doki, amikor inkább támogatásra lett volna szükséged!Fel a fejjel és remélem nincs komoly gond. Írjál, ha van valami eredmény!

2011. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a biztatást, biztos hogy lecserélem, ez igy nem működik. Még megvárom a véreredményt, és megyek másikhoz. Csak az az idegesítő hogy ha esetleg baba lenne a dologban, és valami baj lenne vele, nem fogja magára vállalni a felelőséget. Vendéglátásban dolgozom, és még egy hétig talpalok reggeltől estig, stresszbe, emelgetés stb. Remélem nem lesz semmi gáz! Hol lenne az a doki? (én eger környéki vagyok)

2011. ápr. 19. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a történteket!

Szerintem is keresned kellene egy másik orvost.

Ne add fel kérlek!

2011. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, az én dokim sajnos akkor nem játszik, mert Ő budapesti, és Eger igencsak messze lenne. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.
2011. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már kaptam egy nagyon jó orvos elérhetőségét, de azért nagyon köszi a segítséget.

Viszont most iszonyúan elkezdtem görcsölni, úgyhogy biztos nem baba van a dologban :(

2011. ápr. 20. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!