Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki csütörtökre nem várja,...

Aki csütörtökre nem várja, mit érez? Esetleg tesztelt már vki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én múlt csütörtökre nem vártam...Nem is jött meg, de negatív a mai tesztem, mint a fene:(

Neked több sikert!!!

2009. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csütörtök-péntekre nem várom.Fáj a derekam és picit a hasam.Eddig nem volt folyásom,de egy órája egy pici vizes folyást vettem észre.Félek,hogy ez rossz jel.Tesztelni még nem mertem.

Neked milyen tüneteid vannak?

2009. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hali, én holnap (szerda) estére nem várom! Ami nagyon fura ebben a hónapban, hogy a pé után, kb. 4-5 nappal hatalmas volt a méhem, annyira kidudorodott a hasam alja, mint eddig soha. Most is ilyen, nagyon kemény és nagy..., Te/Ti jártatok már így? Annyi még, hogy hőm fent van, reggelre is remélem megmarad! Kicsit mensiszerűen fájdogáltam ma, de minimális volt. Tesztelni még nem merek, ha nem jön meg, akkor úgyis kiderül... (múlt hónapban nagyot csalódtam a korai teszttel, megfogadtam, hogy nem tesztelek, csak ha nem jön meg). Neked? Tünetek? 1. baba?
2009. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Páfrányos a mikroszkópom, és most vhogy másképp fájnak a melleim is. Tegnap este nagyon szurkált a hasam, a derekam is fájdogál. De nem merek még mondani semmit, remélem nem csak beképzelem a tüneteket. Már nagyon régóta vágyunk egy babóra. El sem hinném, ha sikerülne... 2hét múlva megyünk meddőségibe, már lassan 1,5 éve próbálkozunk, pedig elvileg minden rendben van a páromnál is, nálam is. Hát akkor szorítok mindenkinek, ha nem most, akkor majd reméljük hamarosan sikerül. :)
2009. márc. 3. 19:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én is csütörtökre nem várom.Ma teszteltem mert úgy éreztem baba lesz.De negatív lett.Mi a 2. babával próbálkozunk.Múlt hét óta fájdogál alul a hasam, meg a derekam alatt kicsivel,de nem úgy mint amikor menzesz elött szokott fájni ezért gondoltam babára.Más tünetem nincsen.A hőmet nem mérem csak néha és nem mindig ébredéskor.Ma ébredés után 5-10 percel volt 36,6.De sajna du.-ra estére nyűgös hisztis lettem, és nálam ez a menzesz előjele szokott lenni.Ha esetleg jövő hétig még se jönne meg akkor tesztelek megent.

Nektek több sikert kívánok, meg pozitív teszteket.

2009. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szió!

én is csütörtök, péntekre nem várom!

én nem merek tesztelni, már nagyon sokat csalódtam emiatt! Olyan is volt hogy pozi lett a tesztem és rá két napra megjött, teszteltem és az már negatív volt! :( úgyhogy én leghamarabb hétfőn fogok tesztelni!

Hát a hőm nekem is fent van még, csak kérdés meddig?

Vizes folyásom volt tegnap előtt, de azóta semmi! talán reménykedhetem.... De nem merek,mert félek a csalódástól!

sok sikert mindenkinek! és pozis teszteket kívánok minden babavárónak! :)

2009. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
en is csut.-re nem varom. nagyon izgatott vagyok es felek, hogy meg fog jonni. tesztelni meg nem merek, csak majd ha tenyleg kimarad. ja, egyenlore semmi de semmi kulonoset nem erzek sajnos! majd irjatok meg, hogy nalatok mi lett a vege!
2009. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

sziasztok!

tegnap esti 20:28as vagyok! nekem sajna ma reggel megjött! :( Pénteken kezdem szedni a clostyt, remélem használ!

Sok sikert mindenkinek!

2009. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Remélem a következő hónapod szerencsésebb lesz. Én még várok, nem tudom mi lesz... Fel vagyok készülve arra, hogy megjön. Azért fel a fejjel (bár tudom, hogy nagyon nehéz ilyenkor), szorítok neked! :)
2009. márc. 4. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
a 20.57 es vagyok. nekem meg nem jott meg, de reggel negativat teszteltem.
2009. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!