Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik? Ti hogy éltétek túl...

Kismamik? Ti hogy éltétek túl az első 12 hetet?

Figyelt kérdés

Nekem pár napja lett pozi a tesztem, de folyton parázok! Hogy nehogy megjöjjön, nehogy méhen kívüli legyen stb. Meg ez a megjön érzés egyenes kiakaszt. Minden szurkálásnál megijedek!

Már alig várom,hogy menjek uh-ra, de akkor is parázni fogok a 12. hétig!

Hogy lehet ezt élvezni?


2011. ápr. 18. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehet élvezni? A 12. hét után :)


Én ma teszteltem pozit, és a harmadik babámat fogom várni, de még így s tudok mindenen izgulni :P

2011. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én most is parázok... egészséges-e, hogy ma miért nem mozog stb stb


19 hetes km

2011. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

HOgy éltem túl? Nehezen és LASSAN! Az első 3 hónap volt leghosszabb....majd a 4-5-6 szuper volt, és gyorsan el is repült :)) MOstmár hogy a "végét járom", így a 7. hón túl....ez is biztosan hamar el fog telni, már eléggé izgatott vagyok, vajon milyen lesz, mi hogy lesz a babukával....:)


Olvasgass sokat az "áldott" :D állapotról, -amit most nem igazán érzel annak....de csak a jó dolgokat igyekezz olvasgatni!

2011. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

08:26 vagyok


Ja, azt hittem a reggeli rosszullétek is gyötörnek..

2011. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem, egyenlőre elég kevés tünetem van! Pisilés, néha derék nyillalás, a cicim is alig fáj, inkább duzzadt egy kicsit!

Magára az aggódásra gondoltam! Tök rossz, hogy amikor már elkezdenék örülni, meg tervezgetni, akkor visszafogom magam, mert nem merek még!

2011. ápr. 18. 08:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, nahát ez természetes!:) Üdvözlet a kismamák világában! :D
2011. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pont ma vagyok 12 hetes, számoltam egészen idáig a napokat, heteket, az első hetekben attól rettegtem nehogy véres legyen a wc papír, aztán az volt a bajom, hogy elmúltak a tünetek. Még mindig számolom a napokat a kötelező uh-ig, de egy picit megnyugodtam, mert megtaláltam angelsoundsal a szívhangot.
2011. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én is most teszteletem pozitívat.

Persze bennem van az aggodalom, de attól jobb biztosan nem lesz.

Ezért inkább csak pozitívan gondolkozok: ha a Jóisten pont karácsonyra küldött egy ajándékot, csak nem veszi vissza... ha pedig igen, akkor ennek is így kell történnie.

Persze nagyon nem szeretném.

de inkább élvezem csak, hogy még nem kell hánynom reggel, és csupán folytonos éhség és pisiinger gyötör.

2011. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ó, mintha csak magamat olvasnám.:)

Én is alig bírtam kivárni és én is nézegettem folyton, hogy nem véres-e a papír, de nem volt az!:)

Ráadásul ő a 2. babám, a fiamnál nem voltam ilyen, legalábbis nem emlékszem.

Már 3 Uh-on voltunk mindig,minden rendben van, tökéletesen egészséges, baba formájú már a kis Tündér!:)

A kombinált tesztünk is tökéletes és ezt már a 14. hét, úgyhogy tudom, hogy minden okés lesz.

Nálad is így lesz biztos, szuper lesz látni, hogy néhány hét alatt is mennyit nőtt!

2011. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel minden kismama így van..

Én is nagyon paráztam..főleg mikor először teszteltem pozitívat,hogy mi van ha eltűnik a+jel,mi van ha valami történik...Aztán kezdődtek a rosszul létek akkor azok lekötöttek..

Most 19hetes vagyok,de ugyanúgy parázok,hogy minden rendben van-e vele,meg csomó mindenen agyalok állandóan...

Nyugi ez a para természetes...idővel elmúlik az egész napos para,de sosem múlik el teljesen az aggódás amíg a baba meg nem születik..!

Boldog Babavárást,sok erőt kívánok!!

19hkm

2011. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!