Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik hogy vagytok...

30 hetes kismamik hogy vagytok? Első baba? Kisfiú, kislány? Mikorra vagytok kiírva? Neve van már? Szerintetek kevés vagy sok az a 10 hét, ami hátra van még?

Figyelt kérdés
Mi a 2. babánkat várjuk, már van egy 3 éves fiúnk, a hugiva október 23.-ára vagyok kiírva.
2011. aug. 11. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Október 31-re vagyok kiírva, első baba, kislány lesz :) Soknak tűnik még ez a 2 hónap, és már egy picit el is kezdtem félni, hogy mi lesz ha beindul a szülés... :)
2011. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hiii, én is október 23.-ára vagyok kiírva :D Mi jól vagyunk, sokat mozog, ugrál, rugdos a pici fiú, de azért nem kellemetlen (még) :) És Ti hogy vagytok? Első baba, és nem igazán tudom eldönteni, hogy hogy érzek most, sok-e vagy kevés az a tíz hét...egyszer így, máskor úgy gondolom :) Kicsit félek előre a szüléstől...Van már neve, Balázsnak hívják. És nálatok neve van-e már? :) üdv
2011. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, Noémit várunk, munka nevén Gombóckát.:)

Ő is nagyon erőseket mozog, már 1665 gramm,és bizony már megnyomja úgy a bordámat vagy a hólyagomat, hogy az kellemetlen.

De nem baj, ezzel jár.:)

2011. aug. 12. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia'

Én október 20.-ára vagyok kiírva!Mi is a másodikat várjuk, pont két év lesz a két csajszi között!Lucának fogják hívni!

Nekem soknak tűnik még főleg, hogy most kezd belendülni a pocakom a növéssel, én meg a hízással és így szaladni a kislányom után nem egyszerű!Sokat mozgolódik!Holnap megyünk 4D-re kíváncsi leszek!Boldog babavárást mindenkinek!

2011. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szia! Október 20-ra vagyok kiírva. Első baba lesz és kisfiú. Kb. két hete kezdett el nőni jobban a hasam, de nem valami nagy így sem. Mióta kétnaponta változik az időjárás, eléggé megvisel, plusz a külső méhszájam nyitva van a 26. hét óta, úgyhogy nem utazhatok akárhova, így lassabban telnek a napok itthon.
2011. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem először október 24-et mondtak, most már október 18 a kiírt dátum, én is holnap megyek 4D-re. Második baba ( lehetne a 3. is , csak sajnos egyet elvesztettem), kislány, az első is az, ő 5 éves volt áprilisban. Nekem soknak tűnik a 10 hét. Annyira furcsa lesz újra babázni. Nem is tudom, olyan felkészületlennek érzem magam :) A neve Kornélia lesz.
2011. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok, okt.21-re mensi szerint es a biometria szerint okt 9-re vagyok kiirva!2ik baba, kisfiu es Peter lesz,a kislanyunk o Petra es 27 honapos.Nekem eleg soknak tunik ez a 10 het.Izgulok a baba miatt is es mert kislanyom megy napkozibe, s hogy szokja meg amig megszuletik a kistestver.

A mult heten voltam echon 1475g a kissrac, sokat mozog.

Maskepp eleg jol birom, ami zavar, hogy 10kg hiztam,s nagyon kijottek a viszereim.

2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Okt.14-re vagyok kiírva. Első baba és kislány lesz. Zorának fogjuk hívni. Uh-n már 9 hete nem voltam (3 hét múlva megyek), úgyhogy nem tudom mekkora most a kiscsaj, de szerintem óriási, mert elég erősen szokott mozogni. Mostanában inkább úszkál egyik oldalról a másikra, és nem nagyon rúgdos.
2011. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én október 26-ra vagyok kiírva, és az 5. babánkat várjuk. Egy lány (6,5 éves) és 3 fiú (5 éves, 3 éves és 15 hónapos) mellé most újabb kislány érkezik mindenki örömére. Az a 10 hét már abszolút nem sok (főleg, ha a teendőket nézem), nagyon gyorsan el fog telni! Mindenkinek további boldog babavárást!!!
2011. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, gratula neked is.:)

Igen,nekem is úgy kevésnek tűnik, mert még semmihez sem kezdtünk hozzá.

A fiam mindjárt kezdi az ovit, mi meg a vásárlást.

Izgi!!!!

Hogy fogják hívni a lánykát?

2011. aug. 13. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!