Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba, pozitív...

Szerintetek baba, pozitív teszt. Ilyet még nem láttam?

Figyelt kérdés

Szeptember 10-én volt mensim.Szeretnénk a párommal babát, ezért 2 hónapja szedem az elevitet is. 2 hete volt egy barna,véres ici pici valami ami kijött belőlem, utána elkezdett fájni mensi szerűen a hasam és egyre több tünet jelentkezett. Most szerdán kellett volna megjönnie (32 napos ciklus), de csak folyásom van. 2 napja még negatív volt a teszt. Most meg ilyen furcsa lett reggel. Nem értem.

[link]


2011. okt. 16. 09:39
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni x-epil teszt.
2011. okt. 16. 09:41
 2/25 anonim ***** válasza:
Élesebb képed nincsen?
2011. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nincsen :( a lényeg,hogy miért a kék résznél van a második csík ? nem ott kellene lennie
2011. okt. 16. 09:51
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem lógattad bele véletlenül jobban a pohárba, mint ahol a vonal jelzi ?

Amúgy szerintem ez egy egyszerűen érvénytelen teszt, a helyedben csinálnék egy másikat.

Ha jól emlékszem a tájékoztatóján is rajta van, hogy ilyen esetben érvénytelen sajnos :(.

2011. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem , csak a vonalig. Hát több ilyen tesztet akkor nem veszek. Akkor holnap reggel csinálok másikat. Köszönöm szépen a segítséged.
2011. okt. 16. 10:20
 6/25 anonim ***** válasza:
Énis x-epillel csináltam lassan egy hónapja, mindkettő 2 csíkos lett. :) Van a csomagban még egy, nem? Csináld meg.
2011. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonló volt a problémám ezzel a teszttel! Csak nekem fordítva! Nekem a "maxos" oldalon a műanyag alatt volt a másik csík, de arról kiderült, hogy csak a ragasztó színeződött el! Na már most a Tiednél szerintem az a helyzet, hogy ez egy nagy POZITÍV++++++++ Csak elcsúszva ragasztották be a lakmuszpapírt!! DE mindenképp csinálj másik tesztet, és kérlek írd meg, hogy babás vagy-e??

remélem pozitív lesz! :)

2011. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

köszönöm :) hát a másikat 2 napja csináltam meg. De elmegyek és veszek tesztet.

Az nem lesz baj ha híg a vizeletem? mivel nagyon sűrűn kell járnom wc-re :S

2011. okt. 16. 12:13
 9/25 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék a babónak. Most volt a 2 hónapja ,hogy próbálkozunk. De a keresztlányom (3 éves) azt mondta ,hogy a hasamba van baba :) hátha igaza van :) nemsokára megírom az eredményt.
2011. okt. 16. 12:15
 10/25 anonim ***** válasza:

Én az első terhességi tesztemet éjszaka fél 12 kor csináltam meg. Halványan, de látszott!

Reggelre olyan pozitív volt, hogy arra még azt se lehetett mondani, hogy kétesélyes :)))

2011. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!