Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt már kimutatta volna...

A teszt már kimutatta volna ha baba van?

Figyelt kérdés

Vasárnap kellett volna megjönnie, ma reggel teszteltem de negatív lett.

Viszont étvágytalan vagyok, állandóan pisilik,rosszul alszok,pont mint az első babánál.


Bár lehet a teszt volt gyengye, ha jól emlékszem 20-25 ös érzékenységű


2011. okt. 18. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én anno péntekre nem vártam. Szombat reggel teszteltem, negatív lett. Majd kedd reggel szintén, akkor már halvány pozitív. Nekem 25-ös tesztek voltak. Várj két napot és tesztelj ha addig nem jön meg. Drukkolok.

10 hetes kismama.

2011. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Vegyél 10-es érzékenységűt az már kimutatja biztosan! Drukkolok pl az amazon az 10-es én gyógyszertárban vettem
2011. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
érdekesek ezek a tesztek. Anno én is vettem. Emléxem hogy kedden kellett volna megjönnie és előző hét csütörtökén csináltam, úgyhogy még menzi előtt. Az kimutatta, hogy babát várok. Aztán vasárnap is megcsináltam ugyanolyan tesztet és az már nem mutatott semmit. Hétfőn elmentem melóba, rosszul lettem, kedden doki közölte, hogy 3as ikreket várok. Úgyhogy szerintem megbízhatatlanok a tesztek. Pedig a lehető legjobbat vettük.
2011. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!