Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj? Nem baj? Már tettem fel...

Baj? Nem baj? Már tettem fel kérdést de számomra kielégítő válasz nem érkezett.

Figyelt kérdés

Szóval tegnap voltam uh-n és ez volt a leleten

Homogén miometrium 18mm-es endometrium. Andnaxumok eltérés nélkül. Intrauterin kevés folyadék

A kérdés az lenne, hogy az a kevés folyadék baj? Nem baj? Hogy került oda? Lehet ezek kicsit hülye kérdések de aggódok, hogy valami baj van és ezért nem jön össze a baba immár 20 hónapja:(


2011. ápr. 19. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvost kérdezzél!!!

Gondolod,hogy itt találsz rá választ?

Figyelmedbe ajánlom az orvostudakozo.hu-t.

Ott is ingyenesen kérdezhetsz.

2011. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem kapsz értelmest választ, de annyiban egyetértek az elsővel,hogy dokitól kell kérdezni!

Én eleve nem értem,hogy sokan amikor kapnak egy papírt, hogy nem kérdezik meg,hogy most akkor mi van rajta, mi van velük!

2011. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
írd be a google keresőbe a kulcsszavakat, és olvasgasd el, amiket találsz. aztán pedig dokinál érdeklődj, mi nem vagyunk szakértők. sok sikert!
2011. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pusztán azért kérdem itt mert a dokihoz csak 1,5 hét múlva van időpontom. Addig meg idegeskedhetek. Az uh-n megkérdeztem ott azt mondták kérdezzem az orvost. Ennyit arról. hogy kérdezd meg mikor kapod a papírt….

Azért köszi a válaszokat.

2011. ápr. 19. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit segítek vele, de remélem egy picit igen. Olvasd el a lenti linkeket, hátha választ kapsz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


[link]


a miometriumra méhizomzatott találtam és:


[link]


és méhen belül kevés folyadék...hogy mi lehet azt nem tudom sajnos


remélem nincs baj

2011. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!