Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnél is...

Méhen kívüli terhességnél is erős pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Illetve erősödik annál is?
2011. ápr. 19. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, ugyanúgy termelődik a szervezetedben a bétaHcg hormon, függetlenül attól, hogy hol tapadt meg.
2011. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor uh előtt honnan lehet legalább sejteni, hogy az van?

2011. ápr. 19. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
a tünete lehet feszítő, szúró érzés főleg az egyik oldalon, émelygés, szédülés, ájulás, ilyenkor azonnal orvos. de ezek csak akkor jelentkeznek, amikor már nagyon nagy a baj, pl elreped a petevezeték. addig nincs nagyon tünet és csak az uh tud megnyugtatni, ha jó helyen látják. De ha még nem látják az 5.-6. héten sem, akkor már a dokik is gyanakodnak, és befektetnek megfigyelésre. Sajna én ezt átéltem.
2011. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem volt méhenkívülim. Ugyan úgy erősödött a teszt és a bHCG szintem is nőtt. A 4. héten mentem először dokihoz, nem látott semmit. Ekkor még nem aggódtam, de 1 héttel később sem volt semmi és utána sem. A kórházban (nem fájt semmim, de be kellett feküdnöm, mert a 6. héten már látszódnia kellett volna), csak a 7. héten látták meg a méhem mögött. Akkor műtöttek meg. De ne aggódj, és ne gondolj arra, hogy méhenkívüli! Ez elég ritka szerencsére. Ha pozitívat teszteltél, akkor gratulálok!:) És nyugi, nem lesz semmi baj!
2011. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Jaj, nagyon sajnálom!:(

Nagyon félek tőle! Már mindenhol szurkálást, nyillalást érzek és egyből arra gondolok,hogy rossz helyen van!

Egyszerűen nem tudok megnyugodni!:(

Neked azóta összejött már?

2011. ápr. 20. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos még azóta sem sikerült:( De nyugi, a szurkálás állítólag normális:) Nem lesz semmi baj! Mikor mész dokihoz?
2011. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pénteken! Igaz,akkor még csak 4+5 hetes leszek, de lehet, hogy van egy kis fertőzésem, ezért hamarabb hívott. Meg pont ezért szeretnék minél hamarabb,hogy lássuk,hogy hol van!

Nagyon parázok! Tudod elsőre összejött és nem hiszem,hogy ilyen szerencsések legyünk! Félek, valami baj lesz!

2011. ápr. 20. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, voltál dokinál? Ugye minden rendben? Gratulálhatok?:)
2011. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést!

De csak este megyek! Majd holnap megírom! Szurkolj!

2011. ápr. 22. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!