Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeeséshez sok minden...

A teherbeeséshez sok minden feltételnek kell teljesednie.Pl.:peteérés,tüszőrepedés,megfelelő minőségű sperma stb.Akkor,hogy van az,hogy tizenéves kislány elmegy a discóba és hopp babás marad. Na most akkor, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Mi itt sokan éveket várunk a Babára,szedjük a vitamint,isszuk a teákat,csin.az ovutesztket,orvoshoz járunk stb.és még se érkezik:( Csak engem dühít ennyire ez a dolog?!
2009. márc. 4. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
nem csak téged engem is...a kisebbségről meg nem is beszélve....
2009. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Azért ez nem ennyire bonyolult. A kívánt terhességek legnagyobb része kb. fél évvel a döntés után mindenféle orvosi segítség nélkül megfogan. Talán itt inkább olyanok várják a többiek tanácsait akiknek ezzel problémájuk van és így leszűrheted azt a következtetést, hogy ez az általános.
2009. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nézőpont kérdése az egész. A hopp terhes maradt kislányról sem tudod, hogy előtte hány hónapig volt szerencséje, és bízta a védekezést a jó szerencsére, csak már jelenti neked és neki a szerencsét.
2009. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ! Engem is duhít a dolog ! Nálunk is van kissebbségi aki most kivételesen ikreket vár / persze neki duplán és simán sikerult ami nekem még nekifutásra sem / Mi meg kistesóra hajtunk már lassan 1 éve. De hát mit is tudok tenni ? Reménykedni a kovetkezo hónap sikerében vagy pedig rohanni a dokihoz hogy segítsen már gyereket varázsolni a hasamba. Persze van akire ha ránéznek is teherbe esik! Nekem ez se megy.
2009. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez így van!

De azt se felejtsük el,hogy azok a 14 éves lányok NEM szeretnének babát és mi meg NAGYON szeretnénk.Ezért olyan hormonokat termelünk,hogy azok "blokkolják" a teherbeesést.Én úgy hívom görcshormon,mert sz:(

Most jelenleg elfoglalom magam,hogy ne gondoljak a babára és elkezdtem edzeni járni,teljesen kikapcsol és a szexuális életünket is kiszineztem egy kicsit:)Csak,hogy a párom ne érezze kötelező aktusnak.És bevált:D

Minden baba projektesnek mielőbbi babásodást kívánok!!És magamnak is!

2009. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi is kistesót szeretnénk lassan egy éve...már teljesen letettem róla, van akinek sikerül rögtön...aki nem is szeretné igazán, s van akinél meg jó helyen lenne, meg nagyon vágyik s nem....sajna ez van
2009. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az ismeretségem körében mindegyik esetre volt példa és sajna a több,az "évekig probálkozunk és mégse dologra".(Nem erről az oldaról szűrtem csak le a tapasztalatokat)Én nem bántani akartam a discós kislányokat,csak igazságtalannak érzem,hisz az ilyen esetek nagy részében a Baba nem születik meg(mint ahogy az ismerősömnél sem)vagy ha igen nem biztos,hogy "jó helyre" kerül.
2009. márc. 4. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

azok a tinik fiatalok, egészségesek és nem szedik 10-15 éve a fogamzásgátló szert, így könnyebben megfogannak


akik manapság gyerekvállalásra készülnek, általában egyre később, a huszas éveik végén, harmincas éveikben kezdenek bele a baba-projectbe, előtte sokan folyamatosan szedték a fogamzásgátlókat, amik hiába alacsony hormontartalmúak, de tuti, hogy csökkentik a teherbeesés esélyeit


azért vannak szerencsések, pl mi a tervezett időpont előtt kb fél-egy évvel elkezdtünk próbálkozni, mert mindenhonnan azt hallottuk, hogy nehezen esnek teherbe a nők - ehhez képest már a második hónapban sikerült :)


37 hetes km

2009. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
13.11-nek nagy igazsága van. Véleményem szerint sokszor már nagyon korán (pár hónap próbálkozás után) elkezdik az orvosok, a hőmérőzést, nyákfigyelést.... ajánlani. A nagy akarástól az egész dolog kezd begörcsösödni. Hogy a szegény fiúkról ne is beszéljünk, akiknek ma nem lehet, csak holnap után) Sokaknak miután besokalnak, vagy feladják akkor sikerül.
2009. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!Biztos csodás érzés lehet!A gyógyszer dologban igazad lehet,ha végre sikerülne a Babuka tuti,hgy többet nem szednék semmit!
2009. márc. 4. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!