Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után is van esély...

Peteérés után is van esély kislány foganásra?

Figyelt kérdés
A férjemmel szeretnénk egy kislány testvért a kisfiunknak.Hallottuk, hogy peteérés előtt kell 72 órával. Mi előtte 3 napot együtt voltunk. Próbálkozzunk vagy várjuk meg a köv. ciklust?
2008. márc. 4. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
én ezt még nem is hallottam. van aki a kínai fogamzás naptár szerint szeretkezett és meg is fogant nekik, csak épp nem az, amit írt a naptár. nekem ezek eszembe sem jutnának, ha sikerülne teherbe esnem, hogy ezekre figyeljek! a lényeg, az, hogy egészséges legyen, vagy nem?
2008. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el az nem azon fog múlni.

De van egy naptár amin elvileg van akinek bejön, van akinek nem.

www.naptarak.com

Beírod az utolsó menstruációd első napját és 1 évre kiadja az adatokat. Oldalt pedig láthatod hogy mikor lehet fiú és mikor lehet lányra számitani. Mi fiúra mentünk de sajna még nem mutatta meg magát. Viszont elsőre összejött.

Üdv. 21 hetes kismama

2008. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy az a lényeg, hogy egészséges legyen, de ha van rá esély miért ne próbálná meg az ember? Nem igaz?
2008. márc. 4. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Poénból megnéztem a kínai naptárat: hát nekem eszerint lány jött ki - és itt hancúrozik a kisfiam az ölemben.

De persze mindenkinek hinni kell valamiben...

2008. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!