Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-án kellett volna megjönnie,...

8-án kellett volna megjönnie, nem így volt, még mindig semmi, viszont néha érzek ilyen apró görcsöket, amikor megjön nemsokára érzésem támad. Sokszor szédülök, hol fázok, hol melegem van. A cicim picit nagyobb, mint szokott lenni. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Színtelen, szagtalan bő folyásom van, nem viszket...stb.

3 napja késik, de 8-án reggel negatív lett a teszt, mert csináltam egyet utazás előtt.


2008. febr. 12. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj megint, de a reggeli elsőből!
2008. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,szerintem lehetsz.

Csinalj meg egy tesztet reggeli vizeletbol,lehet,h meg nem volt eleg magas a hcg a szervezetedben,nekem kb.5 nappal a kimaradt mensi utan + tesztem lett.

Drukkolok,h babas legyel

10 hetes kismama

2008. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a második válaszolónak pedig BOLDOG BABAVÁRÁST KÍVÁNOK és köszönöm a gyors válaszokat.

Milyennek kell lennie a folyásnak mensi előtt és milyennek terhesen?

2008. febr. 12. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi elott feher kremesszeru,szagtalan folyasom volt,de most babasan,legalabb 2x annyi,de feher,ugyanugy kremszeru,es szagtalan.
2008. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is krémes volt mensi előtt és most is krémes, csak nagyobb a mennyisége, most 5 hetesek vagyunk. A melleim nem sokat, de nőttek, picit érzékenyek. Görcsök még most is vannak, állandóan álmos és éhes vagyok. Lehet, korán teszteltél. Próbáld meg hétvégén, reggeli vizeletből.
2008. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!