Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan látják mások egy...

Honnan látják mások egy terhesen, hogy nemsokára szülni fog?

Figyelt kérdés
Megőrülök, hogy akármerre megyek legyen az bolt, posta, zöldséges mindenki talál rajtam valamit, amiből megállapítja, hogy nekem már nem sok van hátra! Hetek óta ezt hallgatom, hogy látszik az arcomon, mert májfoltos (már vagy 6 hónapja olyan), múlt héten lent volt a hasam (persze most fent van), most a legújabb, hogy fel vagyok puffadva. Már nincs kedvem kimozdulni sem itthonról, miért nem elég idegeneknek egyszerűen csak megkérdezni hogy vagyok? Egyébként így a 39. héten nem nehéz kitalálni, hogy nemsokára megszülök:)
2011. júl. 26. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az utolsó hónapban szinte nem is mentem sehová, mert nálunk az "Egyben vagy még?" kérdés volt a menő, nekem is az agyamra ment:D
2011. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az megy az agyamra, hogy nem tudok úgy telefonálni, hogy ne azzal vegyék fel a telefont, hogy "úton vagytok a kórházba?", "Megkezdődött?"... Nem, süsd meg, csak kéne az egyik süti recept! Már nem merek telefonálni! ;)
2011. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehonnan,csak valamit mondaniuk kell:)

De komolyan én azt tapasztaltam,hogy az emberek valamiért nem tudnak elmenni egy kismama mellett szó nélkül.

2011. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát azért jó, hogy nem csak engem bosszantanak ezek a dolgok. Akkor nem én vagyok ilyen érzékeny! (a terhesség kategóriába akartam írni, de elcsesztem, azért örülök, hogy itt is kapok rá választ)
2011. júl. 26. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért látják, mert rohadt nagy a hasad. :)
2011. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!