Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra jelentkezzek be dokihoz?

Mikorra jelentkezzek be dokihoz?

Figyelt kérdés
több honlapon több dátumot adnak meg, van ahol nagyon riogató a méhen kívüli terhesség esélye, ezért mihamarabbi időpontot javasolnak, máshol 7. hetet olvasom.
2011. ápr. 20. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nődokim azt mondta amikor legutóbb voltam és a babatervezésről beszéltünk, hogy pozitív teszttel és két hetes menszi késéssel vár vissza :)
2011. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most azért megyek majd 4+3 hetesen, mert lehet,hogy összeszedtem valami fertőzést, és mondta a dokim, hogy menjek hamarabb és lehet,hogy már látunk is valami apróságot, ha szerencsém van!:)

Utána szerintem a 7. hét körül megyünk szívhangért!

2011. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint pár nap késés után, ha van pozitív teszted, nyugodtan bejelentkezhetsz a dokihoz. Viszont ha már a legelső alkalommal szeretnéd a szívhangot hallani, akkor a 6.,7. hét környékén menj! Én már a legelején voltam, de akkor még csak petezsák látszódott.
2011. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4+5 akart lenni! Ja és a méhen kívülit is minél hamarabb ki szeretném zárni!
2011. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 napos késéssel mentem,mert akkora volt időpontom kontrollra (closty miatt) akkor 3,8 mm petezsákot látott. Következő héten a petezsák már 16x8 mm volt (5 hetesen). 6 hetesen szívhang és a CRL:8 mm.

Ráérsz 6 hat hetesen menni.

2011. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, ha tesztelek egy pozitívat, akkor menjek be hozzá...

Amúgy azt nem tudom, hogy miért kell akkor rögtön bemennem hozzá, de nekem ezt mondta.

2011. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!