Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e esetleg gyerek abból,...

Lehet-e esetleg gyerek abból, ha együtt voltam valakivel, de csak 5ercet szúrtunk gumi nélkül és utána leszopott?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 12:19
 1/9 anonim válasza:
85%
Attól hogy nem mentél el belé, attól van előváladék, ami ugyanúgy tartalmaz spermát. Bár elég kicsi a valószínűsége, mégis lehetséges.
2008. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát jahm, ez az ami zavar engem is, ezért kérdeztem. Remélem semmi nem lessz
2008. júl. 13. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a magyar nyelv csodálatos! Sikerült megtalálnod a laginkább nyomdafestéket tűrő szinonímákat. De hogy a kérdésedre is kapj választ, sajnos nem idő függő, hogy terhes lehet-e a partnered. Ha guminélkül "szurkálod" az előváladék is elég hogy felcsináld. Próbáltam úgy fogalmazni, hogy megérthesd.
2008. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
figyelj, körülöttem mindenki így fogalmaz, nekem jó így. Köszönöm a választ
2008. júl. 13. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Igazán intelligens vagy.

Gondolom a tojáshéj a seggeden még,de azért a kedves szüleid taníthatnának némi jó modort neked.És fel is világosíthatnának,hogy készül a gyerek.

Bizzatok benne,hogy nem hoztátok össze,mert ilyen szülők mellett milyen jövője lenne szerncsétlennek?

A barátnőd,vagy szúrópartnered is ennyire értelmes??

Hát gondolom,különben nem veled állt volna le.

2008. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen. lehet.

Szúrni...Ezt mióta használják mint szeretkezés szinonímát?

Ez vmi tanya-szleng? Avagy kifejezetten nagyvárosi IQ light megfogalmazás? :-) Szánalmas....

2008. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólokkal,van nő aki ilyen pasinak szét teszi a lábát??????????????Vaddisznót kellenne inkább szúrkálnod,abból tuti nem lehet baj....!!!!!!!!!!!
2008. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek mindenkivel!

Gondolom a szurkálópartnernek sem lehet több esze mint neked.

Teherbe lehet esni bárhol és bármikor, de amíg csak szurkálódsz, nem ajánlatos.

A kulcsszó: VÉDEKEZÉS!

Akkor félj, ha szúrsz, ne akkor, amikor már esetleg tönkretettél valakit, és a gyerektartás büdös!!!

2008. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek má :D

Van ez a szurka-játék, én is sokat játszottam anno, van egy rácsos sárga tábla, és kicsi szines műanyag gombákra hasonlító bigyók, amikkel különböző alakzatokat, formákat lehet kirakni, netán nem arra gondolt ez a csökkölt agyú? :D

2009. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!