Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörtént Veletek, hogy...

Megtörtént Veletek, hogy negatív volt a tesz még is terhes tüneteitekvoltak és késett a mensesetek?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt az egészet...4.napja késik a menstruációm,18.-án(ekkorra nem vártam),sokszor úgy éreztem,hhogy na most jött meg,de nem.Kb 5 napja néha rámtör az émejgés,a melleim bedagadva,és érzékeny lettem az illatokra.(Pl.:parfüm).20.-án este és 21.-én reggel teszteltem,negatív lett....Nem értem!!!!Okozhat ilyen tüneteket hormonzavar????

Segítsetek légyszi!Reménykedjek még,hogy baba van?

Köszi a válaszotokat!!!


2011. ápr. 22. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnapra nem vártam, mai teszt negatív. Jele eddig szerencsére nincs annak, hogy meg akarna jönni (ne is jöjjön). Ha nem jelentkezik, tesztelgetni fogok, jobbat nem tudok. Első terhességemnél nemvárt napján negatív volt, 1 hét múlva erős pozitív. Másodiknál (ami sajnos később elhalt) nemvárt után 5 nappal lett pozitív, tehát a fene tudja. Nem lennék hálátlan, ha most is ez történne velünk......
2011. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!!!Nagyon bízok abban,hogy baba van a dologban.Sajnos az előző terhességem nekem is elhalt....Drukkolok Neked!!!
2011. ápr. 22. 10:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még reménykedhetsz.

Én viszont nem tudom, hogy mennyire bízzak, ha csak extra halvány negatív tesztet tudok produkálni nemvárt után 1 héttel...és nekem még pici vérzésem is volt múlthét csütörtökön...és kedden 5 mm-es nyálkahártyát láttak. Úgyhogy én is nagyon aggódom, velem mi van.

2011. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a ciklusod második felében volt a peteérésed, ill. a megtermékenyülés, ezért még várni kell, hogy a teszt bármit is kimutasson. Drukkolok. Majd írd meg, hogy sikerült-e?
2011. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató szavakat!!!Én is erre gondolok,ebben reménykedek,hogy a ciklusom második felében volt a megtermékenyülés!Várok hétfőig,ha addig sem jön meg(adja Isten) tesztelek!!!Akkor már tutinak kellene lennie,ugye?

10:46-os válaszoló!

Az mit jelent,hogy extra halvány negatív a teszted???Milyen nevű tesztel teszteltél?

2011. ápr. 22. 12:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam, (még nem derült ki) mindig úgy éreztem,hogy meg akar jönni,de nem jött meg.És most van egy gyönyörű babám:)
2011. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kicsihez!!!!!!!!

Igen ez az érzés nálam is fennt állt!18.-án(amikorra nem vártam)volt a legerősebb.Egésznap a mosdóba rohangáltam,hogy"na most jött meg".Aztán még másnap és harmadnap is így volt.Csak ez a negatív teszt...elvette a reményeim nagy részét...

2011. ápr. 22. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:

10:46-os vagyok:

One Minute a teszt neve. De ott a 2. csík az 100%! És rózsaszín! Én már csak attól félek, hogy ez nem-e száradási csík...

Viszont vannak tüneteim is, feszít néha a hasam bizonyos helyzetekből és tompa szúrás érzetem van a méhemnél és kicsit fáj a derekam is. Én teljesen meg vagyok győződve róla, hogy ott a baba. Már csak azon aggódom, hogy ott is maradjon.

2011. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Biztos ott a baba!:)Tuti!Nem mindenkinél alakul ki azonnal rosszullét!Hány hetes vagy?6.körül?(csak tipp)
2011. ápr. 22. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a halvány csík + a tünetek tényleg a babától vannak, akkor én most lehetek olyan 5 hetes körüli. Fejem is fáj néha (pl. most is), pedig nem szokott rám jellemző lenni.

Egyre több a furcsaság ami gyanakvásra ad okot.

2011. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!