Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörtént Veletek, hogy...

Megtörtént Veletek, hogy negatív volt a tesz még is terhes tüneteitekvoltak és késett a mensesetek?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt az egészet...4.napja késik a menstruációm,18.-án(ekkorra nem vártam),sokszor úgy éreztem,hhogy na most jött meg,de nem.Kb 5 napja néha rámtör az émejgés,a melleim bedagadva,és érzékeny lettem az illatokra.(Pl.:parfüm).20.-án este és 21.-én reggel teszteltem,negatív lett....Nem értem!!!!Okozhat ilyen tüneteket hormonzavar????

Segítsetek légyszi!Reménykedjek még,hogy baba van?

Köszi a válaszotokat!!!


2011. ápr. 22. 09:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Naná, hogy volt. Mikor teszteltem, és nem volt 2 csík, rá pár órára megjött. Ez már jópárszor előfordult. Beképzeltem az egészet. Volt úgy, hogy 2 hetet késett.
2011. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem semmi!Tényleg agyban dől el minden!!!

Köszi a válaszodat!

2011. máj. 5. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!