Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tényleg babát várok,...

Ha tényleg babát várok, normális-e az, hogy ilyen a hőgörbém? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van 2 nagyon halvány pozitív tesztem.

Normális-e "terhesen" egy ilyen hőgörbe?

Ha tényleg babát várok, szerintetek melyik napon foganhatott meg? Kislányra vagy kisfiúra nagyobb az esély?

[link]


2011. ápr. 22. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes a görbe, nem kimondottan babás és mégis pozi a teszt... A vérzés, amit jelöltél milyen volt? Barnázás vagy rendes piros?
2011. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Piros vérzés volt, csak kevesebb mint szokott és görcs nélküli.
2011. ápr. 22. 09:49
 3/19 A kérdező kommentje:
Pontosan azért tettem fel a görbét, mert nekem is furcsa és aggódom, hogy most mi a fene van? :((
2011. ápr. 22. 09:51
 4/19 anonim ***** válasza:
A tesztről nincs fotód? Mennyire halvány és mivel teszteltél?
2011. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Itt láthatsz képet az első tesztemről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


One Minute a teszt neve.

2011. ápr. 22. 10:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Hááát..ez olyan, hogy ha így nézem pozitív, ha úgy nézem negatív. Szerintem várj néhány napot és tesztelj újra egy 10-es teszttel, lehet akkor már több minden látszik, a hőddel meg ne foglalkozz. :)
2011. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Élőben látszik a halvány rózsaszín csík.

Akkor a hőmmel nem foglalkozom, csak attól félek, hogy azért ugrál így, mert a hormonok nem jól működnek és el akar menni a baba. :(

De ha tényleg van babám, akkor mikor foganhatott meg? És kisfiúra vagy kislányra nagyobb az esély?

2011. ápr. 22. 10:16
 8/19 anonim ***** válasza:
a mairól nincs képed?
2011. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nincs képem a mairól. De szerintem az meg képen nem is látszana.

Viszont ez a One Minute teszt élőben határozottan látszik, ott a rózsaszín 2. csík. Én már csak azon izgulok, hogy ez nem-e csak valami száradási csík.

2011. ápr. 22. 14:16
 10/19 anonim ***** válasza:
hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy most akkor mi van veled, lehet menstruáció előtt fogant? De akkor meg miért nem esett le a hőd, ez felettébb érdekes, majd írd meg hogy végül mi lett veled, gondolom fogsz menni orvoshoz jövőhéten
2011. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!