Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzéshez milyen lázmérő a...

Hőmérőzéshez milyen lázmérő a legjobb? És hol mérjem? Ebben teljesen kezdő vagyok. Mikor kell kezdeni? Menszesz első napján?

Figyelt kérdés

Van otthon higanyos lázmérőm, de 10 perces..Biztos hogy nem lesz arra lehetőségem, hogy minden reggel 10 percig lázat mérjek. Ezen kívül digitális lázmérőm van még. Melyik a legjobb? Ti mivel méritek?

És a másik kérdésem hogy hol? Annyi különböző információt találtam a neten, nem tudom melyik lehetne a legjobb...


2009. márc. 5. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan különbözö válaszokat fogsz kapni. Én csak azt szeretném leírni, hogy én hogy csináltam. Én digitálissal mértem, s mindig popóban. A popó höje ugyanis hasonló értéket ad, mintha hüvelyben mérnéd (kipróbáltam, 0,1-0,2 eltérés volt nálam). A lényeg az, hogy közel azonos idöben mérd (1 -1,5 óra eltérés legyen max.). A mensi elsö napján kezdtem.
2009. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem a nőgyógyász mondta, hogy higanyossal mérjem és a hüvelyben. Én mindig reggel 6-kor mértem és teljesen bevált.
2009. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Remélem nekem is beválik :)

2009. márc. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!