Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb 125 cm3-es kezdő motor?

Figyelt kérdés
Lányomnak szeretnék venni egyet. Köszönöm szépen a segítséget, előre is.
2011. júl. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

De rendes vagy! *.*


HOnda CBF 125-öt ajánlom könnyű kezelhetőség,kényelem éls megbizhatóság miatt! Ára 648 ezer forint reg adóval!


Ha a sportosabb megjelenést kedveli akkor egy nagyon jó üzletet kinál a HOnda most ugyanis a 2010es CBR 125 csak 585000 forint 880 helyett!!! Nézze meg melyik tetszene neki jobban és azt vegye meg neki!Sok sikert hozzá és jó motorozást neki!



Több ilyen szülőt!:)

2011. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aprilia rs 125, persze a fojtott verzió. Így 15 Le, ha kiveszitek a fojtást majd 30Le. De persze függ attól, hogy milyent szeretne.

Kétüteműt: sokkal jobban gyorsul és végre is jobb, mint a négyütemű, de ez a fogyasztáson meg is látszik, jobban kopik a dugó is -> 16000km után dugócsere. Az rs kétütemű és ha nem kíméli, akkor 8l-t is fogyaszthat. A végsebessége 160 felett is lehet.

Négyütemű: beéri 3l benzinnel is. Strapabíróbb is, viszont lassabb mint a 2T. Ha azt szeretné, hogy inkább olyasmi legyen a hangja a motornak, mint egy nagymotor, akkor a négyütemű. A kétüteműnek pattogósabb hangja van.


És valóban.. több ilyen szülőt! :)

2011. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az árat lehagytam. Kicsit drágább, újonnan 1mFt felett van, ha jól tudom. :)
2011. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A suliba, ahova én jártam, Yamaha YBR-en oktattak..

Könnyen kezelhető vadállat röviden jellemezve :D

2011. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a cbr/cbf 125, és az ybr 125 tényleg jó kezdő motor. az aprilia rs 125-öt nem ajánlanám kezdésnek, mert sokkal erősebb, mint az cbf cbr ybr!
2011. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok és támogatom az utolsó hozzászólót,mindenképpen 4ütemű motort ajánlok a megbizhatóság,kevés szervizigény és alacsony fogyésztás miatt. 2 ütemű lehet tényleg gyorsabb de ordináré ordibálós hangja van és sokat fogyaszt, arról nem is beszélve hogy egy lányhoz nem illik ilyen stilusú motor.


Honda CBF125

Honda CBR 125

Yamaha YBR 125


Ezek közül válasszon,lánya meg fogja köszönni!:)

2011. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aprilia-s vagyok. Igazatok van. Tényleg nem illik egy lányhoz. :)
2011. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!