Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kezdő lovasnak milyen nemű ló...

Kezdő lovasnak milyen nemű ló a legjobb?

Figyelt kérdés

A ló papámnál lenne egy másik kanca mellet rajta már jól megülök, fogatversenyen már indultunk nekem mondták, hogy a kanca a legjobb mert nyugodt de van az a hátránya, hogy ha sárlik akkor van ló amelyikkel nem bírni.

A herélt viszont nem tetszik (a nyakuk általában vékony)!

A mén meg kiesett a kanca miatt!

Szerintetek egy 8-10 éves nyugodt kanca jó nekem?


2011. jún. 14. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha másik kanca mellett, akkor inkább heréltet ajánlok.. :D
2011. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kanca: Nos igen az egyetlen baj a sárlás vele,de egyébként van amelyik kancán nem is látszik,szóval egy nyugodt kanca nagyon jó választás. :)

Herélt: (szemét leszek) Most kell ló vagy nem? :) Egyébként nagyon nyugodtak,és a nyakuk sem vékony ;) Egy-egy lónak lehet,de nem törvényszerű.

Mén: Na igen,a kanca miatt esett ki,meg kezdőnek végképp nem ajánlott mén,mivel az temperamentumos jószág. :)

2011. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. mellesleg nem az a fontos, hogy tetszik-e a lovad, hanem hogy mire képes.. embert sem a külseje alapján kell ítélni.
2011. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
bocsi az előbb első voltam
2011. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Válassz egy olyan heréltet olyan 7-10 éveset, akit 5-6 éves korában heréltek ki. Addigra általában szépen kifejlődnek, ki nyakasodnak.

Kanca tényleg elég hisztis, ha besárlik.

2011. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!