Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített az Aviva torna...

Segített az Aviva torna teherbeesésben? Miért kezdtél bele és hogy hatott? Könyvből vagy tanfolyamon tanultad?

Figyelt kérdés
Köszi. :)
2011. ápr. 23. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem segített, könyvből néztem a nekem való gyakorlatokat, első héten két napon tornáztam, rá pár napra már nem tudtam lábraállni, kórház stb, kiderült isiász, hat hét alatt jött rendbe, következő hónapban újra nekiálltam, azt gondoltam, hogy véletlen egybeesés a torna és a lerobbanásom, egyik nap tornáztam két nap múlva ismét nem tudtam mozogni, se hajolni se menni, ismét kórház:)) úgy, hogy rám így hatott:)) de sok jót olvastam róla és szerettem volna felturbózni a peteérésemet, hát nem az lett belőle, de biztos jó másoknak:)
2011. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináltam 3 hónapon keresztül keményen úgy ahogy kell, de nem segített.:((
2011. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 honap sokszor keves, van, aki 5 honapig csinalta es lett utana terhes. Es az sem mindegy, hogy miket eszel közben.
2013. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!