Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens kinek segített menstru...

Premens kinek segített menstruációs panaszok enyhítésében illetve teherbeesésben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: Nem jó. Nekem pecsételést okozott, és mensi előtti barnázást. Nekem nem jött be. Napi egy szemet szedtem.
2011. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne szedj gyógyszert.

inkább igyál teákat, vagy gynex csepp, barátcserje stb.

2011. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt jó. Kitolta a ciklusom, de úgy, hogy 40 napig nem volt ovum sem.. A teák viszont a hőgörbémen szépített :) Én amúgy talpmasszázsra járok, az segített peteérést csinálni:)
2011. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.ezek szerint nem mindenkinek jó!
2011. szept. 29. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Katasztrófa. 3 hónapig szedtem, orvosi javaslatra (bár nem tudom milyen megfontolásból, az nem derült ki). Tönkretette a ciklusom, a peteérésem és elsorvasztotta a nyálkahártyámat.

Soha többé!!!

2013. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3 hónapig szedtem... úgy összekevert!!! Lerövidült a Luteális vagy sárgatest szakasz.És a 28 napos ciklusomból 4 napon nem volt semmi (barnázás, meg maszatolás)..
2014. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ért semmit, amikor szedtem vérezgettem. Bromokriptint szedtem az első lombik sikerült, az lehúzta a prolactint.
2014. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!